Kanser hastasına ünlü şovda büyük sürpriz

ABD’de yaşayan 13 yaşındaki kanser hastası Talia yayınladığı makyaj videolarıyla YouTube’da milyonlarca kişiye ulaştı. İdolü ünlü sunucu Ellen Degeneres’in şovuna davet edilen Talia programda büyük bir sürprizle karşılaştı.

17.10.2012 - 10:34

Kanser hastasına ünlü şovda büyük sürpriz

ABD’de yaşayan ve çok küçük yaşlardan itibaren makyaj yapmaya başlayan 13 yaşındaki Talia Joy Castellano'nun yayınladığı videolar YouTube’da 14 milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi.

Kanserle mücadele eden Talia’nın hayali ünlü sunucu Ellen Degeneres’in şovuna çıkmaktı. Programa davet edilen Talia’yı orada çok büyük bir sürpriz bekliyordu.

Video bloğu üzerinden milyonlarca kişiye makyaj sanatının inceliklerini öğreten Talia’nın en büyük hayali ABD’li ünlü sunucu Ellen Degeneres ile tanışmaktı.

Talia’nın bu isteğini izleyicilerinden gelen binlerce e-postadan öğrenen ünlü sunucu Talia’yı programına davet etti.

Şovda Degeneres’in yanında yerini alan Talia ünlü sunucuyu çok sevdiğini söyledi. Degeneres ise Talia’nın çok derin bir ruha sahip olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Sen 13 yaşındaki bir çocuktan çok daha derin bir ruha sahipsin. Sen çok özel ve inanılmaz bir insansın. Benimle tanışmak istediğin için kendimle gurur duyuyorum.”

TALIA’YA BÜYÜK SÜRPRİZ
Degeneres Talia’yla sohbet ederken ona bir sürpriz hazırladıklarını söyledi. ABD merkezli ünlü bir kozmetik markası Talia’ya özel olarak hazırladığı afişinde onun yüzünü kullanmıştı.

Markanın “onur yüzü” olan Talia sevinçten ne yapacağını şaşırdı.

Talia 6 yıldır kan kanseri tedavisi görüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...