Lenfoma tedavisi gören Fatih Erkoç kanserle inatlaşmaya devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde Lenfoma kanserine yakalandığını açıklayan Fatih Erkoç, Bodrum'da sahne programına ara vermiyor.

Lenfoma tedavisi gören Fatih Erkoç kanserle inatlaşmaya devam ediyor

Kısa bir süre önce sırtındaki şişlik nedeniyle gittiği hastanede lenfoma kanserine yakalandığını ve kemoterapi tedavisine başladığını açıklayan Fatih Erkoç, Bodrum'da sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Tedavisini de Bodrum’da sürdüreceğini söyleyen 63 yaşındaki müzisyen, geçtiğimiz günlerde “Bodrum’da doktorlarımız çok iyi, hastanelerimiz de öyle. İstanbul’da tedavi olmaya gerek duymadık. Hastalığın tedavisi yüzde 60 moral yüzde 40 ilaca bağlı, inşallah düzeleceğim” açıklamasını yaptı.

Lenfoma tedavisi gören Fatih Erkoç kanserle inatlaşmaya devam ediyor - 1

KANSERE İNAT SAHNEDE

Kemoterapiye başladıktan sonra saçlarını da kazıtan Fatih Erkoç, yeni görüntüsüyle ilk kez önceki akşam sevenlerinin karşısına çıktı. Müzikle moral bulan sanatçı, sahnede yaklaşık iki saat kaldı ve sevilen şarkılarını seslendirdi.

Lenfoma tedavisi gören Fatih Erkoç kanserle inatlaşmaya devam ediyor - 2

EŞİ DESTEK OLUYOR

Fatih Erkoç’u bir an olsun yalnız bırakmayan eşi Mehlika Erkoç ise, "Yemesine, içmesine, güneşten korunmasına dikkat edeceğiz. İnşallah başarılı olacağız. İşlerini devam ettirmesini istiyoruz. Yanındayım, arkasındayım, destek olacağım" açıklamasını yaptı.

Lenfoma tedavisi gören Fatih Erkoç kanserle inatlaşmaya devam ediyor - 3

LENFOMA NEDİR?

Diğer adı 'lenf kanseri' olan lenfoma bağışıklık sisteminin bir parçası olan lenfatik sitemde görülen, özellikle bir tür beyaz kan hücresi olan 'lenfositler'i etkileyen bir kanser türüdür.

Sayfa Yükleniyor...