People dergisinin "En Güzel 100 İnsan Listesi"nde ABD'nin First Lady'si Michelle Obama, Hollywood yıldızları Angelina Jolie, Brad Pitt, George Clooney, Halle Berry ile manken-fotomodel Heidi Klum da sıralandı. Christina Applegate ise People dergisinin son sayısında kapakta yer aldı.

Deutsche Welle'nin haberine göre, geçen yılın ağustos ayında göğüs kanseri teşhis edilen Christina Applegate, bunun üzerine bıçak altına yatarak iki göğsünü de birden aldırmaya karar vermişti. Applegate, “Ameliyat ve tedavi sonrası dengeme yeniden kavuştum” sözleriyle aldığı zorlu kararı savunuyor.

BUNDY’LERİN KÜÇÜK KIZI

"Evli ve Çocuklu" dizisiyle ün kazanan Christina Applegate, sevgilisi Hollandalı müzisyen Martyn Lenoble’in de kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi. Müzik prodüktörü bir baba ve Hollywood filmlerinde rol alan bir annenin kızı olan Christina Applegate, henüz çocuk yaşta kamera karşısına geçti. Applegate, halen „Samantha Who?" dizisinde oynuyor.

En güzeller arasında "Varoş Milyoneri“ filminin yıldızları Freida Pinto ve Dev Patel’in yanı sıra Robert Pattinson, Kristen Stewart, Jennifer Lopez, Matthew McConaughey ve Jennifer Garner de yer aldı.

65. Altın Küre Ödülleri’nde "Samantha Who?" ile en iyi müzikal veya komedi dizisinde kadın oyunculuğuna aday gösterilen Applegate, 2004 yılında da Maxim dergisi tarafından belirlenen ''En Çekici 100 Güzel'' listesinde yer almıştı.

Michelle Obama en güzel insanlar listesinde