Kara Sevda 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı

Star TV'nin Ay Yapım imzalı, başrollerinde Burak Özçivit (Kemal) ve Neslihan Atagül'ün, (Nihan) oynadığı Kara Sevda'nın ikinci yeni sezonuna ait yeni tanıtımı dün akşam izleyiciyle buluştu. Yeni sezon öncesi merak edilen ise Nihan ve Kemal'in büyük aşkı savaşa mı dönüşecek?

19.08.2016 - 13:49 | Son Güncelleme : 19.08.2016 - 15:22

Kara Sevda 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı

Kara Sevda'nın sezon final bölümünde; ikiz kardeşi Ozan'ı (Barış Alpaykut) kaybeden ve sorumlusu olarak Kemal'i (Burak Özçivit) gören Nihan (Neslihan Atagül) yayınlanan tanıtımda; ailesiyle birlikte yaşadığı, kendisi için adeta hapishaneye dönen konağı ateşe verdi.

Geçmiş hayatını yangınla geride bırakmak isteyen Nihan, hayatında yeni bir sayfa açacağının ilk sinyalini verdi.

KARA SEVDA 2. YENİ SEZON FRAGMAN- İZLE

Yayınlandığı anlarda sosyal medyada gündem olan tanıtım büyük beğeni topladı. Dizinin sezon final bölümünde istemeden de olsa Emir'i (Kaan Urgancıoğlu) vurarak elini kana bulayan Kemal'in akıbeti merakla bekleniyor. Nihan ve Kemal'in büyük aşkı savaşa mı dönüşecek? Sosyal medyada dizinin hayranları arasında merak edilen bir diğer konu ise "Karanlıklar prensi Emir yaşıyor mu?" sorusu oldu.

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda'nın büyük bir heyecanla beklenen yeni bölümleri Eylül ayında Star TV'de ekrana gelecek.

KARA SEVDA SEZON FİNALİ- İZLE

Sayfa Yükleniyor...