Kara Sevda'nın beklenen 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

Ay Yapım imzalı, başrollerinde Burak Özçivit (Kemal) ve Neslihan Atagül'ün, (Nihan) oynadığı Kara Sevdanın dün akşam yayınlanan bölümünde heyecan yine doruktaydı. Ozan’ın ölümünün peşinden giden Kemal, gerçeklere adım adım yaklaşmaya başladı. Kemal’in, ulaştığı şaşırtıcı detaylar iki büyük aşkın kahramanını yeniden birbirlerine yaklaştırdı. Kemal ve Nihan arasında erimeye başlayan buzlar ekran başındaki izleyenlerde sevinç yarattı.

KARA SEVDA 41. BÖLÜM 2. YENİ FRAGMANI - İZLE

KARA SEVDA 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ozan’ın Kemal’in eline geçen mektubunu okuyan Nihan, Ozan’ın cezaevinde dayanma gücü olduğunu, Kemal yüzünden ölmediğini anladı. Ozan’ın mektubunu okuyan Nihan’ın yaşadığı acı, ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Emir ve Zeynep’in fotoğrafları yüzünden intihar ettiğine inanan Nihan’ın, Emir'e olan nefreti daha da katlandı.

OZAN’I KİM ÖLDÜRDÜ?

Diğer taraftan Emir’in Nihan’a olan zaafının, Emir’e de Kozcuoğlu Holding’e de zarar vereceğine inanan Galip, oğlunu uyarmaya devam ederken, Nihan’ın kararlı adımları, Emir’in Nihan’a daha büyük bir saplantıyla bağlanmasını sebep oldu. 

KARA SEVDA 40. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ - VİDEO

Ancak Kara Sevda'nın bugün yayınlanan 41. yeni bölüm fragmanında Emir, Kemal ile Nihan arasındaki yakınlaşmayı öğreniyor. 

KARA SEVDA 41.BÖLÜM YENİ FRAGMANI - İZLE

Ozan’ın ölümünde Emir’in parmağı olduğundan emin olan Kemal, sır perdesini aralayacak olan Ozan’ın cezaevi ses kayıtlarının peşine düştü. Kayıtlara Kemal’den önce ulaşmaya çalışan Emir, farkında olmadan kayıtlara Kemal’in ulaşmasını sağladı. Kayıtları dinleyen Kemal, Ozan’ın öldürüldüğünden emin oldu. Kemal’in artık yeni hedefi, Ozan’ın katilinin kim olduğu...

Kara Sevda’nın 41. yeni bölümü, 26 Ekim Çarşamba, Star TV’de.

KARA SEVDA'NIN 39. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Emir, Kemal'i bu sevdadan vazgeçirmek için kurnaz bir plan yaparak ekran başındaki izleyiciyi şaşırttı. Hazırladığı oyunla bebek Deniz'i hasta eden Emir amacına ulaştı. Bölümde; Deniz'in iyileşmesi için babasının kan grubuna ihtiyaç duyuldu. Emir'in işleyen planıyla Deniz'e kan veren Emir oldu.

KEMAL ASU İLE EVLENECEK Mİ?

Şahit olduğu olaylar karşısında sarsılan Kemal, Nihan'ı geride bırakmaya karar verdi. İçten içe büyük bir aşkla Nihan'a bağlı olan Kemal, böylece son umudunu da yitirmiş oldu. Bölümün final sahnesinde ise Kemal, beklenmedik bir kararla Asu'yla nikah tarihi almaya karar verdi.