Kara Sevda'da bütün dengeler değişiyor (42. yeni bölüm fragmanı )

Kara Sevda'nın 42. yeni bölümünde Kemal'in oyunu bütün gidişatın dengesini değiştirecek. İşte Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevdanın 42. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yaşanacaklar.

01.11.2016 - 10:25 | Son Güncelleme : 01.11.2016 - 11:23

Kara Sevda'da bütün dengeler değişiyor (42. yeni bölüm fragmanı )

42. yeni bölümüyle ekrana gelecek Kara Sevda, yayınlanan son bölümünde tesadüf ve sürprizlerle dolu bir İstanbul gecesinin bir araya getirdiği Kemal ve Nihan’ın romantik sahneleri ile ekranlara damga vurdu.

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen'in rol aldığı Kara Sevda yeni bölümü Çarşamba akşamı 20.00'de ekrana gelecek.

İşte; Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda'nın 42. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklar: 

KARA SEVDA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI- İZLE

Kemal, Ozan’ı zehirleyeni ararken son nokta olarak karşısında Nihan’ı bulunca büyük bir şok yaşar. Nihan açıklama yapacakken, bu buluşmanın esas sorumlusu olan kişi içeri girer; Emir.

Emir, Kemal’in bütün araştırmasını takip etmiştir, Nihan’ı da oraya özellikle çağırmıştır ve şimdi de istediği cevabı ona gönüllü olarak verir. Ozan’ın zehirlenme sebebini ve sorumlusunu. Kemal, çok şaşkındır. Nihan, Kemal’in bu meseleyi kurcalamasından çok rahatsız olur ve Kemal’e kendilerini rahat bırakmasını söyler fakat Nihan’ın içine başka bir kurt düşmüştür.

Bu da Kemal’in gerçekte şüphe oluşturacak başka şeyler bulmuş olabileceğidir. Kemal’in karşısına tekrar çıkmanın bir yolunu bulacaktır. 

Kemal, Ozan’ın zehirlenmesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra, Emir’in de hesap edemeyeceği başka bir noktadan araştırmasına devam eder ve bir adım daha ileri gider.

KARA SEVDA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI- İZLE

Nihan’ın bu konuya uzak kalamayacağının bilincindedir. Nihan, bazı ipuçlarını takip ettiğinde Ozan’la ilgili bir gerçekle sarsılır. Kemal, aynı zamanda, Emir’e bu araştırmanın bilgisini uçuran bir köstebek olduğundan çok emindir. Bu köstebeğin kim olduğunu bulmak da Kemal’in diğer işidir.

Asu, Galip’in teklifini düşünürken, başka bir planla ailenin içine düşmeye kararlıdır. Vildan, Nihan’ın defterini bulur ve bir vicdani hesaplaşmanın içine çekilir. Bu defterde yazanları Kemal’in bilmesi gerektiği gerçeği, Vildan’ın kalbini kurcalamaya başlar.


Kemal ve Emir arasındaki kıran kırana savaş şiddetlenir. Kemal, Emir’in “her şeyi”ni alacağı savaşında bir adım ileri gider ve içinde Nihan’ın da olduğu büyük bir oyun kurar.

Bu oyun, hem Emir’in hem Nihan’ın hem de bütün bir gidişatın dengesini değiştirecektir. Emir, çok sarsıcı bir deneyim yaşarken, Kemal, iki kişiye hayatının dersini verir. Mesele, o kişiden birinin Nihan olup olmadığıdır…

Sayfa Yükleniyor...