NTV

Kara Sevda'da Emir'in planı tuttu (39.bölüm)

Yaşam

Kara Sevda’nın yayınlanan son bölümünde Kemal, (Burak Özçivit) Deniz’in babası olmakla ilgili şüphelerinin peşinde iz sürdü.

İlişkili Haberler

Kemal, (Burak Özçivit) Asu (Melisa Aslı Pamuk) ile evlilik yolunda ilerlemeden önce, Deniz’le ilgili gerçeği öğrenmek istedi. Kayıplarını geride bırakamayan Nihan (Neslihan Atagül), Kemal’i ikna etmek için Emir'den (Kaan Urgancıoğlu) yardım istedi.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve soluk soluğa geçen Kara Sevda'nın 39.bölümünde; Emir, Kemal'i bu sevdadan vazgeçirmek için kurnaz bir plan yaparak ekran başındaki izleyiciyi şaşırttı. Hazırladığı oyunla bebek Deniz'i hasta eden Emir amacına ulaştı. Bölümde; Deniz'in iyileşmesi için babasının kan grubuna ihtiyaç duyuldu. Emir'in işleyen planıyla Deniz'e kan veren Emir oldu.

KEMAL ASU İLE EVLENECEK Mİ? 

Şahit olduğu olaylar karşısında sarsılan Kemal, Nihan'ı geride bırakmaya karar verdi. İçten içe büyük bir aşkla Nihan'a bağlı olan Kemal, böylece son umudunu da yitirmiş oldu. Bölümün final sahnesinde ise Kemal, beklenmedik bir kararla Asu'yla nikah tarihi almaya karar verdi.

EMİR'İN KEMAL'İ NİHAN'DAN VAZGEÇİRME PLANI - İZLEKARA SEVDA 40.YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE ETİKETLER