Kara Sevda'nın son bölümünde Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın son bölümünde; Kemal ve Nihan'ın arasındaki buzlar erimeye başlıyor. Peki Kara Sevda'nın 42. bölümünde neler yaşandı? 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler 02.11.2016 - 10:47 | Son Güncelleme : 03.11.2016 - 10:44

Kara Sevda'nın son bölümünde Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Başrollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölümünde Nihan, Ozan’ın ölümünün ardındaki sırrın peşine Kemal'in düştüğünü öğrenir. Ozan'ın ölümüyle iki farklı kıyıya savrulan Nihan ile Kemal için kara sevdalarının miladı olacak bir dönem başlayacaktır.

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; Ozan'ın ölümüyle aşklarını kalplerine gömüp adeta düşman aşıklara dönüşen Kemal ve Nihan ayrı ayrı şüphelerinin peşine düşecekler.

DÖNÜŞÜ OLMAYAN OYUN

Emir'den intikam almak için onunla olan oyununa devam Nihan, bölümde Kemal'in haklı olduğuna giderek daha çok şahit olacak. Kızı Deniz'i korumak için Kemal'den uzak durmaya çalışan Nihan artık kardeşinin ölümü ile ilgili sorularının cevabını bulmak isteyecek. Diğer tarafta Kemal ise geri dönüşü olmayan oyun kurar. Bu oyun, hem sevdası, hem de hayatının kalanıyla ilgili çok önemli bir virajı olacaktır.

İkilinin biraraya gelmesini merakla bekleyen Kara Sevda hayranları yeni bölümde; " Kemal ve Nihan’ı ayıran ölüm, onları tekrar birleştirebilecek mi?" sorusunun yanıtını bulacaklar.

KARA SEVDA 42.BÖLÜM YENİ FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...