Kardashian gerçekten 'kardaşyan'

İngiltere’nin meşhur tabloid gazetesi The Sun’un kardeş gazetesi The Scottish Sun, Ermeni asıllı Kim Kardashian’ın büyük babasının doğduğu Kars'ın Karakale Köyüne gitti ve seksi TV yıldızını sordu…

03.12.2011 - 10:25

Kardashian gerçekten 'kardaşyan'

Ermenistan-Türkiye sınırındaki Kars’ın Karakale köyüne giden muhabir Oliver Harvey, köylülerle Kardashian hakkında konuştu. Harvey Karakale sakinlerine gazeteci olduğunu söylediğinde, kendisine daha misafirperver şekilde yaklaşıldığını anlattı.

‘KİM BİZE GELSİN’
Köylülerden çiftçi Cengiz Kesikkol (42), kendisine fotoğrafı gösterilen Kardashian ile ilgili, “O çok güzel. Bizim köyün kadınları gibi. Ama daha önce onun adını hiç duymadık” dedi. Köy muhtarı Atilla Gopur da (42), “Kim Kardashian’ın köyümüzden olması büyük bir sürpriz. Onu buraya gelip bizi ziyaret etmesini çok isteriz” dedi.

Kardashian’ın, “Ermenistan hakkında hikâyelerle büyüdüm. Ermeni tatillerini kutladım. Babam bana nereden geldiğimi unutmamamı öğretti” cümlelerini hatırlatan Harvey, ailenin 1913’te Los Angeles’a yerleştiğini anımsattı.

‘ORTAÇAĞ YAŞAMI’
Gazete, Kim’in memleketi Karakale için ise “Ermenistan sınırındaki köyde yaşam, Ortaçağ’dan beri çok az bir değişikliğe uğramış görünüyor” yorumunu yaptı.

KARS’TAN BEVERLY HİLLS’E
The Scottish Sun’a göre Kardashian ailesinin yolculuğu şöyle gerçekleşti:
Kardashian ailesi, tarihin en büyük trajedilerinden birinde 20’nci yüzyılın başında göç etti. Karakale Rusya’daki Sovyet devriminden sonra Ermenistan topraklarındaydı, 1921’de ise Türkiye’ye bağlandı. Sam ve Harom Kardaschoff, oğulları Tatos’la ve kardeşleriyle tehcirden önce 1913 yılının sonbaharında köyden kaçtılar. ABD’de Tom ismini alan Tatos çöp toplama işine girdi, Karakale’den kaçan Haman Shakarian’la evlendi. Aile et işine girdiler. Çiftin oğulları Arthur (94 yaşında hâlâ yaşıyor, Kim’in dedesi) ve eşi işleri geliştirdiler, bölgenin en büyük şirketlerinden birine sahip oldular. Arthur’un oğlu, (Kim’in babası) Robert ise ünlü bir avukat oldu. ABD’li Kris’le (Kim’in annesi) evlenen Robert, 2003 yılında kanserden öldü. Kim kardeşleriyle birlikte kısa zamanda büyük üne kavuştu.

‘KÖYLÜLER SEKS KASETLERİNİ BİLSE...’
The Sun’in internet sitesinde yer alan Kardashian haberi okuyuculardan da büyük ilgi gördü. Bir okuyucu, yıldızın seks kasetlerini kastederek “Keşke köylüler Kim’in seks kasetiyle ünlendiğini bilse...” yorumunu yaptı. Bir okuyucu da  “The Sun olasılıkla Kim’in geçmişini ondan daha çok biliyor. Asla Ermeni kahramanı değil. ABD’deki Ermeni toplumunda çoğu kişi ailesini ya da onu destekleyemez” dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...