Kardashian-Jenner Kardeşler Calvin Klein kampanyasında

Kardashian ve Jenner kardeşler, Calvin Klein'in hem iç çamaşırı hem de kot koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Kim Kardashian West'in ailenin önemine vurgu yaptığı çekime, hamile olduğu bilinen ve doğum yapıp yapmadığı tartışılan Kylie Jenner'ın karnı damga vurdu.

Haberler 23.01.2018 - 15:13

Kardashian-Jenner Kardeşler Calvin Klein kampanyasında

Keeping Up With Kardashians'ta bir arada görmeye alışık olduğumuz kardeşler şimdi de Calvin Klein'nın Mycalvins reklamı için bir araya geldi. Willy Vanderperre’in objektifine poz veren Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie Jenner ve Kendall Jenner bir yandan da ailenin önemine  vurgu yaptı.

"AİLE HER ŞEY"

Kim Kardashian West "Aile her şey. Biz böyle özel bir şeyi beraber yaptığımızda, bu bizim için çok şey ifade ediyor" dedi. Çok şanslı oldukları söyleyen Kardashian "Bu çekimlerin onların en güzel günü olacağını" söyledi. 

KYLIE YİNE KARNINI SAKLADI

Ancak çekimlerin ses getiren sadece ailenin bir araya gelmesi olmadı. Hamile olduğu bilinen hatta bugünlerde doğum yaptığı ancak gizlediği konuşulan  Kyle Jenner'ın son aylarda olduğu gibi yine karnını saklaması tartışma yarattı. 

REKLAMIN ARKASINDAKİ İSİM RAF SIMONS

Ses getiren reklam kampanyasının arkasındak isim ise Raf Simons. 50 yaşındaki moda tasarımcısı, Calvin Klein kreatif direktörlük görevine başladığından bu yana yaratıcılık ilhamının çoğunu Amerikan Rüyası'ndan alıyor.  Raf Simons'ın Kardashian-Jenner Kardeşler'i tercih etmesindeki nedenin de bu olduğu konuşuluyor. 

Sayfa Yükleniyor...