Keeping Up With Kardashians'ta bir arada görmeye alışık olduğumuz kardeşler şimdi de Calvin Klein'nın Mycalvins reklamı için bir araya geldi. Willy Vanderperre’in objektifine poz veren Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie Jenner ve Kendall Jenner bir yandan da ailenin önemine vurgu yaptı.

"AİLE HER ŞEY"

Kim Kardashian West "Aile her şey. Biz böyle özel bir şeyi beraber yaptığımızda, bu bizim için çok şey ifade ediyor" dedi. Çok şanslı oldukları söyleyen Kardashian "Bu çekimlerin onların en güzel günü olacağını" söyledi. 

KYLIE YİNE KARNINI SAKLADI

Ancak çekimlerin ses getiren sadece ailenin bir araya gelmesi olmadı. Hamile olduğu bilinen hatta bugünlerde doğum yaptığı ancak gizlediği konuşulan Kyle Jenner'ın son aylarda olduğu gibi yine karnını saklaması tartışma yarattı. 

REKLAMIN ARKASINDAKİ İSİM RAF SIMONS

Ses getiren reklam kampanyasının arkasındak isim ise Raf Simons. 50 yaşındaki moda tasarımcısı, Calvin Klein kreatif direktörlük görevine başladığından bu yana yaratıcılık ilhamının çoğunu Amerikan Rüyası'ndan alıyor. Raf Simons'ın Kardashian-Jenner Kardeşler'i tercih etmesindeki nedenin de bu olduğu konuşuluyor.