Kim Kardashian'ın kitabı "Selfish" fiyasko çıktı

Her şeyiyle dikkat çeken Kardashian, yazarlık kariyerine kötü başladı. Çektiği selfileri biraraya getirip "Selfish" gibi yaratıcı isimle satmaya çalışan yıldızın çabası fiyaskoyla sonuçlandı.

Haberler - NTV Haber 05.08.2015 - 11:41

Kim Kardashian'ın kitabı "Selfish" fiyasko çıktı

Her şeyiyle haber olmayı başaran Kim Kardashian, yazarlık kariyerine kötü başladı. Çektiği selfie'leri biraraya getirip kitap olarak satmaya çalışan Kardashian, istediği hedefe ulaşamadı.

Kardashian "Selfish" adını verdiği kitap, yaratıcı ismine rağmen 32 bin sattı. Bu rakam ABD için son derece başarısız bir satış anlamına geliyor. Yani, Instagram takipçilerinin yüzde 1'i bile yakından takip ettikleri Kardashian'ın kitabını almadı.

Üstelik, kitap hakkında yapılan yorumlar da Kardashian'ın yazarlık kariyerine darbe vuracak nitelikte. 600'e yakın yorum yapılan kitaba, sadece 2 yıldız verildi.   

Kardashian kardeşlerin yazarlık kariyeri, sadece Kim için iyi gitmiyor değil. Kim Kardashian'ın kardeşleri Kendall ve Kylie'nin bilimkurgu kitabı "Asiler:Indra şehri" isimli  kitabı 13 bin adet satmıştı. Bu rakama bakılınca Kim'in 32 binlik satış rakamı bir başarı da sayılabilir. 

Sayfa Yükleniyor...