Kate Beckinsale: Kimsenin bir erkeğe ihtiyacı yok

Dünyaca ünlü oyuncu Kate Beckinsale, kendisine "Bir erkeğe ihtiyacın var" yorumunu yapan takipçisine verdiği, "Sana garanti veririm ki hiç kimsenin bir erkeğe ihtiyacı yok. Asıl soru, 'Bir erkek istiyor musun?' olmalıydı" yanıtıyla gündeme geldi.

25.10.2020 - 16:33 | Son Güncelleme : 25.10.2020 - 16:34

Kate Beckinsale: Kimsenin bir erkeğe ihtiyacı yok

İngiliz oyuncu Kate Beckinsale, sosyal medyada bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi.

Beckinsale, sosyal medya hesabına eklediği bir karenin altına özel hayatıyla ilgili öneride bulunan hayranını görmezden gelmedi.

"KİMSENİN BİR ERKEĞE İHTİYACI YOK"

Habertürk'ün aktardığı habere göre 47 yaşındaki oyuncu, "Bir erkeğe ihtiyacın var" yazan takipçisine, "Sana garanti veririm ki hiç kimsenin bir erkeğe ihtiyacı yok. Asıl soru, 'Bir erkek istiyor musun?' olmalıydı" şeklinde yanıt verdi.

Kate Beckinsale, bu cevabı ile sevenlerinden yoğun ilgi gördü.

Öte yandan Kate Beckinsale, geçtiğimiz haftalarda yıllardır herkesten gizli tuttuğu bir sırrını açıklamıştı. Beckinsale, "Yıllar önce, 20 haftalık bir bebeğimi kaybettim. Hamileliğimi gizli tutmayı başarmıştım. Kesinlikle çöktüm ve kimse bilmiyordu. Ayrıca kayıptan sonra vücudunuzun kalp kırıklığı devam ediyor" demişti. Beckinsale, ayrıca "Sütün geliyor ama besleyecek çocuğun yok" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncu, Karanlıklar Ülkesi, Pearl Harbor ve Göklerin Hakimi gibi filmlerle tanınmıştı.

Sayfa Yükleniyor...