Katy Perry Hint hızması ile

Katy Perry ve Russell Brand Hint geleneklerine göre evlenmeye karar verdi. Şarkıcı Mumbai Havaalanı’nda Hint gelinlerin kullandığı hızma ile fotoğraflandı.

Haberler 21.10.2010 - 16:08

Katy Perry Hint hızması ile

Kaliforniyalı Katy Perry, cumartesi günü Russell Brand ile yapacağı evlilik öncesinde Hint geleneklerine tam anlamıyla kucak açtı.

Amerikalı şarkıcı Jaipur havaalanına girerken Hintli gelinlerin hızmasından (yani bir nath) takmış halde objektiflere yakalandı.

Nath bir burun halkasından ve ona bağlanmış, gelinin sağ yanağı boyunca uzanan ve kulağın üstünde saçına tutturulmuş altın bir zincirden oluşuyor.

Katy Perry ve nişanlısı Russell Brand Katy Perry ve nişanlısı Russell Brand

Geleneğe göre gelinler nath’ı düğün günü boyunca takıyor ve damat düğün gecesinin sonunda kadının kızlığının sona ermesinin sembolü olarak onu çıkarıyor.

Katy geleneksel takı nath’ı paltosunun altında gizlemeye çalıştı Katy geleneksel takı nath’ı paltosunun altında gizlemeye çalıştı

Şarkıcı dün gece Heathrow Havaalanı’na geldiğinde de tıpkı Jaipur’daki gibi objektiflerden uzak durdu.

Şarkıcı Russell ile beraber Hint gümrüğünden geçerlerken gizlenmeyi bıraktı Şarkıcı Russell ile beraber Hint gümrüğünden geçerlerken gizlenmeyi bıraktı

Siyah pantolon ve uygun botlar giyen Katy Heathrow’da paltosunu üzerinde tutsa da dikkat çekmemek için elinden geleni yaptı.

Hindistan'a varış... Hindistan'a varış...
Düğünden önce Hindistan’a gelenler arasında Katy Perry’nin anne babası da var Düğünden önce Hindistan’a gelenler arasında Katy Perry’nin anne babası da var

Sayfa Yükleniyor...