Katy Perry, Simpsonlara misafir olursa

Susam Sokağı'na konuk olduğunda sahneleri çıkarılan Katy Perry, The Simpsons'ın Noel özel bölümüne konuk oldu.

Katy Perry, Simpsonlara misafir olursa

Görünüşe göre Katy Perry Susam Sokağı’ndaki rolünün kesilmesini bir türlü hazmedememiş! Şarkıcı bu sefer de The Simpsons’ın bir bölümünde oynayarak çocuk programıyla dalga geçti.

The Fight Before Christmas (Noel’den Önceki Kavga) başlıklı özel Noel bölümünde Perry kuklalı canlı kısımda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Simpsons karakterlerinin kukla versiyonlarıyla göründüğü bu kısımda PVC’den yapılmış dekolte, daracık, kırmızı renkli bir elbise giyen Katy Perry müstehcen bir şaka yaptı.

Katy Simpsons’taki Moe, Lisa, Bart, Bay Burns, Homer, Marge ve Maggie ile beraber 39 Days of Christmas’ın eğlenceli bir versiyonunu söyledi Katy Simpsons’taki Moe, Lisa, Bart, Bay Burns, Homer, Marge ve Maggie ile beraber 39 Days of Christmas’ın eğlenceli bir versiyonunu söyledi

Katy Susam Sokağı’ndaki rolünün kesilmesine neden olan elbiseye göre daha açık olan elbisesiyle kıvrımlarını sergiledi ve 39 Days of Christmas şarkısının eğlenceli bir versiyonunu söyledi.

Ama bar işletmecisi Moe’nun kız arkadaşını oynadığı rolünün asıl gürültü koparacak kısmı dizinin son sahnesindeydi.

Son sahnede Moe’nun kukla versiyonu sıçrayıp şarkıcıyı dudaklarından öpmeye çalıştı.

Bölümde bar işletmecisi Moe’nun kız arkadaşını oynayan Katty, Moe göbeği yerine kalçasını öpünce müstehcen bir şaka yaptı Bölümde bar işletmecisi Moe’nun kız arkadaşını oynayan Katty, Moe göbeği yerine kalçasını öpünce müstehcen bir şaka yaptı

Moe beceremeyince, “Ben de göbek deliğini öperim’ deyip yüzünü Perry’nin kalçasına gömdü.

Katy, ‘Orası göbek deliğim değil!” dedi, sonra Moe geri çekilince, ‘Ama dur demedim!’ diye ekledi.

Katy Susam Sokağı’ndaki rolü kesildikten sonra Saturday Night Live’da azgın bir Elmo tişörtüyle oynayarak televizyon patronlarının verdiği kararla dalga geçmişti.

Katy etkinlikte kardan adamdan esinlenmiş bir elbise giydi ve Enrique Iglesias, Nelly ve Selena Gomez’in de aralarında bulunduğu diğer özel konuklarla beraber şarkı söyledi Katy etkinlikte kardan adamdan esinlenmiş bir elbise giydi ve Enrique Iglesias, Nelly ve Selena Gomez’in de aralarında bulunduğu diğer özel konuklarla beraber şarkı söyledi

Ama Simpsons bölümü yayınlanırken Katy, KIIS FM’in Los Angeles’taki Nokia Theater’da yapılan Jingle Ball konserinde sahnedeydi. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...