TRT 1'de yayımlanan ''Nasılsınız?'' programının sunucusu gazeteci Tayfun Talipoğlu, Konya'nın Seydişehir ilçesinde çekim için hazırlık yaptığı sırada, üzerinde bulunduğu kayalıktan 2 metrelik boşluğa düştü. Talipoğlu'nun yüzünde ve kollarında ezilme oluştu.

Görüntü Yönetmeni ve Kameraman Gökhan Bacak ile birlikte Antalya'nın Kaş ilçesinde yapılan çekimlerden minibüsle dönen Talipoğlu, Seydişehir'e 40 kilometre uzaklıkta yol kenarındaki kayalıklara tırmandı.

Kayalığın üzerinde çekim yapılacak uygun bir yer arayan Tayfun Talipoğlu, dengesini kaybederek yaklaşık 2 metrelik yükseklikten kayaların üzerine düştü.

Kameramanının yardımıyla düştüğü yerden çıkarılarak minibüse bindirilen Talipoğlu, Seydişehir Devlet Hastanesi Acil Servisinde ayakta tedavi edildi.

Yaklaşık 1 saat süren tedavisi sırasında vücudunda kırık ya da çıkık tespit edilmeyen Talipoğlu'nun yüzüne ve kollarına bandaj yapıldı.

Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Talipoğlu, Ankara'ya gitmek üzere yola çıktı.

Tayfun Talipoğlu, ''Çekim yapmak için uygun yeri tespit etmeye çalışırken, bir anda kendimi yerde buldum. Ekip arkadaşımın yardımıyla minibüse bindim. Ben kendimde önemli bir şey olmadığını biliyordum, ancak yine de tedbir olarak hastaneye geldim'' dedi.