Kaza geçirenlere yardıma gittiler; yaralandılar!

Şarampole yuvarlanan otomobilde yaralanan 2 kişiye yardıma giden 3 kişi, başka bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Yardıma giden kişilere çarpan otomobilde yaralanan 3 kişi de hastaneye kaldırıldı.

04.04.2011 - 16:04

Antalya'nın Kemer ilçesindeki trafik kazasında biri Alman turist 8 kişi yaralandı.     

Antalya'dan Kemer'in Tekirova beldesine yolcu taşıyan Sedat Batu'nun (35) kullandığı 07 T 4485 plakalı taksi, Çamyuva beldesi yakınlarında şarampole yuvarlandı.        

Sedat Batu ile müşterisi olan Almanya vatandaşı R.B. (50) yaralandı. Bu sırada, Ahmet Eke yönetimindeki 48 HS 476 plakalı otomobil, kaza geçirenlere yardım etmek için yolun karşısına geçmeye çalışan Çağdaş Kesen (22), Adnan Demir (34) ve Mustafa Karakoyunlu'ya (28) çarptı.        

Yaralanan Çağdaş Kesen ve Adnan Demir ile Alman turist R.B, Kemer Özel Yaşam Hastanesine, Mustafa Karakoyunlu Kemer Devlet Hastanesine, taksi sürücüsü Sedat Batu (35) Antalya Eğitim Araştırma Hastanesine, Ahmet Eke'nin kullandığı otomobilde bulunan Derya, Sezgin ve Alev Eke ise Kemer Devlet Hastanesine kaldırıldı.        

Yaralılardan Çağdaş Kesen, Özel Yaşam Hastanesindeki tedavinin ardından Antalya Özel Yaşam Hastanesine sevk edildi. Kesen ve Sedat Batu'nun durumunun ağır olduğu öğrenildi.        

Kaza yapan kişilere yardım etmeye çalışırken otomobilin çarpmasından son anda kurtulan Özcan Kesen, hastanede sinir krizi geçirdi. Kesen, ''İnsanlara yardım için gidiyoruz, kaza yapıyoruz, bu kadar şansızlık olur mu?'' diye ağladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...