Kelly Brook ve sevgilisi kısıtlamalar öncesi eğlencede

İngiliz model ve sunucu Kelly Brook, korona virüs pandemisi nedeniyle aylardır gece hayatından uzak kalmıştı. Brook ve sevgilisi Jeremy Parisi, yeni yasaklarla gündemde olan Londra'da ünlü bir gece kulübünde kabare izledi.

17.10.2020 - 14:01

Kelly Brook ve sevgilisi kısıtlamalar öncesi eğlencede

Kelly Brook ile sevgilisi Jeremy Parisi, aylar sonra ilk kez gece hayatına katıldı. İkili, Denise van Outen'in sahneye koyduğu kabareyi seyretti. Aslında çift, İngiltere'de corona virüsün artış gösterdiği bölgelerden biri olan Londra'da gece yarısından sonra kalabalık etkinliklerin yasaklanmasından önce son özgür gecelerinin de tadını çıkarmış oldu.

ARKADAŞ DESTEĞİ

Sahneye yakın bir masa seçen Kelly Brook ve Jeremy Parisi, kabarenin altın çağlarını günümüze taşıyan gösteriyi büyük bir ilgiyle izledi. Brook'un sevgilisi, bir ara siyah renkli bir maske takıp fotoğrafçılara poz verse de Brook hiç maske kullanmadı. Çift, aynı zamanda arkadaşları da olan Denise Von Outen'in gösterisine destek vermeyi de amaçladı.

3 AŞAMALI KISITLAMALAR SÖZ KONUSU

Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, virüsün "Kentin her köşesine hızla yayıldığını" söyledi. Ülkede virüsün artış hızına bağlı olarak devreye girecek orta, yüksek ve çok yüksek olmak üzere üç aşamalı kısıtlamalar hazırlanmıştı. İlk aşama, kapalı veya açık alanlarda buluşmaların 6 kişiyle sınırlandırılması, barlar ve restoranların 22.00'de kapanmasını içeriyor. İkinci aşamada farklı hane üyelerinin kapalı mekanlarda görüşmeleri yasaklanırken, üçüncü aşama ise bu önlemlerin yanı sıra barlar ve restoranların kapatılmasını öngörüyor.

İyi Günde Kötü Günde final fragmanı

Sayfa Yükleniyor...