İlişkili Haberler

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun doğum günü için hayranları hazırlıklara başladı. 16 Haziran'da 42 yaşına girecek olan oyuncuya sürpriz doğum günü kutlaması düzenlemek isteyen hayranları sosyal medya üzerinden çağrı yaptı. 

İmirzalıoğlu'nun perşembe günü gerçekleşecek doğum günü için sosyal medyadan şu not paylaşıldı: “16.06.2016 Perşembe Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum günü için TT yapılacaktır. Saat 23.00, Not: Emoji, resim ve herhangi bir işaret kullanmamayı tercih ediyoruz.”

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti 14 Mayıs'ta Cunda Adası'nda evlendi.
Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti 14 Mayıs'ta Cunda Adası'nda evlendi.

1997 yılında katıldığı Best Model of Turkey’de birinci seçilen ve daha sonra Best Model of The World’de de birinci olarak ilk defa "Dünyanın En İyi Erkek Modeli" unvanına sahip Türk olan İmirzalıoğlu, "Deli Yürek" adlı dizide canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteriyle ünlendi.

"Alacakaranlık" adlı dizide Uğur Yücel’le başrolleri paylaşan oyuncu, "Kabadayı" filminde Şener Şen’le birlikte oynadı. "Ezel" adlı diziyle ününü pekiştiren İmirzalıoğlu, son olarak “Mahir Kara” karakterini canlandırdığı “Karadayı” dizisiyle ekranlara geldi.

28 yaşındaki oyuncu Sinem Kobal’la Aralık 2014'te aşk yaşamaya başlayan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs’ta nikah masasına oturdu. Ünlü çift Göcek ve Marmaris’te balayına çıktı.