Kendall Jenner: Hayalim model olmak değildi

Podyumların genç yıldızı Kendall Jenner, “Çocukken tek hayalim; önce profesyonel bir binici, sonra da veteriner olmaktı ama model olmak değildi” dedi.

14.05.2016 - 12:19

Kendall Jenner: Hayalim model olmak değildi

Geçtiğimiz yılın başından bu yana onlarca ünlü tasarımcının defilesine çıkan ve dev markaların yüzü olan 20 yaşındaki Jenner, aslında hayalinin modellik olmadığını söyledi.

Harper's Bazaar'ın haberine göre; Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan Jenner, "Hayvanları her zaman çok sevdim. 10 yıldan uzun bir süre at bindim ve çocukken hayatımı at binerek geçirmek istiyordum" dedi.

Profesyonel bir at binicisi ve veteriner olmanın hayalini kurduğunu söyleyen Jenner, "Çocukken veterinerlikle ilgili oyunlar oynardım" şeklinde konuştu.

"BEYONCE'YE HAYRANIM"

Ünlü şarkıcı Beyonce'nin büyük bir hayranı olduğunu vurgulayan güzel model, "Eğer onu görürsem, düşüp bayılabilirim! Beyonce ile tanıştığımızda çok gerildim ve sessizliğe gömüldüm" dedi. Cara Delevingne ile yakın arkadaş olan Jenner, "İnsanlarla çabuk kaynaşabilen biri değilim. Güvendiğim çok az insan var. Bazen içime kapanık oluyorum ve bu hoşuma gitmiyor" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...