Ünlüler kendi çantalarını tasarladı (İtalyan O Bag Türkiye'de 2 yaşında)

Kişilere kendi çantalarını, saatlerini ve gözlüklerini tasarlama imkânı veren O Bag markası ikinci yılını bir davetle kutladı. Kanyon'daki mağazada düzenlenen davete Burcu Ziyal, Banu Zorlu, Cansen Yeni Kut, Jülide Ateş, Diana Güler, Tülay Gürel, Gizem Hatipoğlu, Lara Surol, Zeynep Üstünel, Zuhal Pirinççioğlu, Yelda İpekli, Petek Ertüre, Melda Aksu, Esra Harmanda gibi isimler katıldı...

ntv.com.tr 01.12.2017 - 14:10

Ünlüler kendi çantalarını tasarladı (İtalyan O Bag Türkiye'de 2 yaşında)

O Bag’in Türkiye distribütörü Nabat Garakhanova, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “O Bag’in en önemli özelliği insanlara kendi çantalarını tasarlama imkanı vermesi ve kişiye özel hissettirmesidir. O Bag çantalarının sapları ve aksesuvarları kişinin kendi zevkine göre değiştirilebiliyor. Böylece O Bag’i tercih edenler bir tasarımcı gibi kendi çantalarını yaratabiliyorlar.”

Jülide Ateş
Jülide Ateş

HER BÜTÇEYE UYGUN

Davetlilerle birlikte çanta tasarlayan Mezo Moda Kurucu Başkanı Nabat Garakhanova, “O Bag herkese, her zevke ve her bütçeye hitap eden bir marka. Öğrenciler dahi rahatlıkla satın alabilir. Diğer yanda O Bag şık kadınların günlük kombinlerini tamamlayabilecekleri ve davetlerde kullanabilecekleri geniş bir koleksiyona sahip” diye konuştu.

İpek Ertüre
İpek Ertüre

5 MAĞAZASI VAR

O Bag'in Kanyon'dan başka Mall of İstanbul ve Akasya, (İstanbul) Marka (Bursa), Ege Perla (İzmir) olmak üzere toplam 5 mağazası bulunuyor.

Zuhal Pirinçcioğlu
Zuhal Pirinçcioğlu
Gizem Hatipoğlu
Gizem Hatipoğlu

Sayfa Yükleniyor...