Kendi South Park karakterinizi yaratın

South Park kasabasında yaşıyor olsaydınız, nasıl görünürdünüz? Bir internet sitesi, yoktan var ettiğiniz yeni karakterlerle bu mutluluğun hayalini kurmanızı kolaylaştırıyor.

Haberler 23.02.2009 - 17:51

Kendi South Park karakterinizi yaratın

Kocaman kafaları, kısa gövdeleri ve neredeyse görünmeyen ayaklarıyla kendine özgü bir tarz tutturan South Park ahalisinin arasına karışmayı, sokakta Stan ve Kyle ile oynamayı, Cartman’dan küfür yemeyi ve Kenny ile “bilinmeyenin” dünyasında bir yolculuğa çıkmayı kim istemez ki?

Kocaman kafaları, kısa gövdeleri ve neredeyse görünmeyen ayaklarıyla kendine özgü bir tarz tutturan South Park ahalisinin arasına karışmayı, sokakta Stan ve Kyle ile oynamayı, Cartman’dan küfür yemeyi ve Kenny ile “bilinmeyenin” dünyasında bir yolculuğa çıkmayı kim istemez ki? Bir internet sitesi, yoktan var ettiğiniz yeni karakterlerle bu mutluluğun hayalini kurmanızı kolaylaştırıyor.

www.sp-studio.de sitesine girdiğinizde karşınıza, ten rengi, saç, gözler, kıyafet, ağız, eller, bacaklar, şapka, vücut, arka plan ve aksesuar seçenekleri çıkıyor. Bu geniş yelpaze üzerinden doğru seçimler yaparak, başlangıç olarak kendinizi, sonra arkadaşlarınızı, hatta hayranı olduğunuz ünlüleri bile birer South Park karakterine dönüştürebilirsiniz. “Stuff” bölümüne tıklarsanız, karakterinizin tepesine bir konuşma baloncuğu da yerleştirebilirsiniz. Ten rengini seçerek işe koyulmanızı tavsiye ederiz. Eserinizi tamamladıktan bilgisayarınıza kaydetmeyi de ihmal etmeyin.

Sayfa Yükleniyor...