Kim Kardashian tabutta

TV yıldızı Kim Kardashian yeni reklamında bir ölüyü oynuyor. Yıldız proje için sanal alemdeki tüm hesaplarını da kapatacak.

29.11.2010 - 10:38

Kim Kardashian tabutta

Lady Gaga, Justin Timberlake, Kim Kardashian ve Usher gibi 'Sanal yaşam fedakarlığı' adlı proje için bir araya geldi. Ünlülerin sosyal medya hesaplarını donduracağı kampanyanın afişinde Kim Kardashian tabutta ölü olarak yatıyor.

Çarşamba günkü Dünya AİDS günü kapsamında arkıcı Alicia Keys'in 'Bir çocuğu hayatta tut' adlı hayır kuruluşu tarafından düzenlenen kampanya için ünlüler toplam 1 milyon dolar yardım toplanana kadar sosyal medyaya dönmeyecekler.

Jennifer Hudson, Ryan Seacrest, Elijah Wood, Serena Williams ve Swizz Beatz da sanal olarak ölerek kampanyaya destek veren isimler arasında bulunuyor. Ünlülerin son tweetlerinin ve vasiyetlerinin yer aldığı videoları da kampanyanın devamında gösterime girecek.

Kampanyaya destek veren isimlerden Lady Gaga'nın 7 milyon, Justin Timberlake'in de 3,5 milyon hayranı var. Her yıl 1 Aralık'ta düzenlenen Dünya AİDS günü 1981-2007 yılları arasında 25 milyon kişinin ölümüne neden olan hastalığa karşı bilinci artırmayı hedefliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...