NTV

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Selin Ünver: Babam annemi öldürdü

Yaşam
kimmilyoner.jpg

Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya anaokulu öğretmeni Selin Ünver'in hikayesi damga vurdu. Ünver, "Baban neden cezaevinde?" sorusuna cevap verirken sesi titredi.

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılan 25 yaşındaki ana sınıfı öğretmeni Selin Ünver isimli öğretmen yarışmacının hayat hikayesi izleyenleri duygulandırdı.

YÜZÜ DÜŞTÜ

Bir başarı hikayesi olan genç öğretmen babası annesini öldürdüğü için hayata tek başına atılmış. Yarışmaya teyzesi ve kuzeniyle katıldığını belirten genç yarışmacıya Selçuk Yöntem ailesinin ne iş yaptığını sordu. Bu soru karşısında yüzü düşen Selin, annesinin vefat ettiğini, babasınınsa cezaevinde olduğunu söyledi.

"BABAM ANNEMİ ÖLDÜRDÜ"


Selçuk Yöntem, Selin'e "Söylemek ister misin baban neden cezaevinde?" diye sordu. Sesi titreyen ve bir süre kekeleyen Selin, "Babam, annemi öldürdü" deyince hem stüdyodakiler hem de ekran başındakilerin yüreği burkuldu.

HAYALİ ANAOKULU AÇMAK

125 bin TL'lik soruya gelen Senin Ünver yarışmanın süresi sona erdiği için yeni bölümde yarışmaya devam edecek. En büyük hayali anaokulu açmak olan ana sınıfı öğretmeni Selin Ünver'in yarışmayı nasıl tamamlayacağı merakla bekleniyor.

SELİN ÜNVER HAYATINI VE HAYALİNİ ANLATTI

ETİKETLER