Seda Sayan: Kimin kime jest yaptığı umrumda değil

Seda Sayan’ın Etiler Şamdan için tahliye kararı çıkarmasının ardından devreye Sezen Aksu girmiş ve işletmeci Mehmet Tuna’nın eski eşi Şehnaz Tuna’yı arayıp “Mekanı benim yalımda açın, para istemem” demişti. Bu gelişmeler üzerine Sayan konuştu.

09.02.2017 - 15:19

Seda Sayan: Kimin kime jest yaptığı umrumda değil

Mekanın mülk sahibi olan Seda Sayan, Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanarak eleştirenlere yanıt verdi.

55 yaşındaki Sayan şunları söyledi: “Sezen’in bakmakla yükümlü olduğu 1 tane oğlundan başka kim var? Ben koca bir sülaleye bakıyorum. 13 yaşından beri çalışıyorum. Ben bu yatırımları tüm ailemin sorumluluğu üzerimde diye yaptım. Kimin kime jest yaptığı umrumda değil. Sezen Hanım’ın yaptığı jest konuşuluyor. Heralde yapacak. Helal olsun. Bana bu kadar sitem edeceğinize, adamın mekanına gitseydiniz adam kirasını öderdi be!

"8 AYLIK BORCU O AİLELERİN ÇEREZ PARASI"

"Tanınmış aileler sosyal medyadan yazı yazmaya utanmıyorlar mı? Adamın 8 aylık borcu o ailelerin çerez parası. Herkes kirasını ödeyip bu adam ödeyemiyorsa demek ki yanlış dost seçmiş. 5 yıldır yaptığım jest karşılığında bana ‘enayi misin’ diyen çok oldu. Orayı kiralamak için avukatımla irtibata geçen herkese ‘bütün çalışanlar işe alınacak’ şartını koştuğumu biliyor musunuz? dolar kurunu 1.60’a sabitleyip 15 bin dolar kira aldım. Tam 5 yıl bunu yaptım.”

Sayfa Yükleniyor...