Kiralık Aşk'ta Ömer gerçekleri Defne'ye söyleyecek mi?

Kiralık Aşk yeni bölümüyle cuma akşamı ekrana gelecek. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Ömer Defne'ye geröekleri söyleyecek mi? İşte başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde yaşanacaklar..

09.11.2016 - 16:53 | Son Güncelleme : 09.11.2016 - 17:35

Kiralık Aşk'ta Ömer gerçekleri Defne'ye söyleyecek mi?

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi yazdığı ve yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturduğu Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Ömer (Barış Arduç) gerçekleri Defne'ye (Elçin Sangu) söyleyecek mi? İşte 60.yeni bölümde yaşanacaklar...

60.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Bahis kapalı, artık tüm kartlar açıldı. Ömer, Pamir’in Kiralık Aşk olduğunu öğrendikten sonra bunu Defne’ye söylüyor mu? Pamir, Ömer’in Defne’ye gideceğinden emin ve o da kozlarını öne sürüyor. Heyecan dolu kaçış, kovalamaca ve aksiyonlu bölümde sır perdesini kim aralıyor?

Bir yanda Kiralık Aşk gerçeği yer yakarken, diğer yanda Defne’nin başına gelen olay birçok sürprizi de beraberinde getiriyor. Defne’ye bu durumda aşkla ve şevkatle bakan kim? Pamir, Ömer, Defne üçgeni yine nefesleri kesiyor… Defne Ömer yakınlaşması görülmeye değer… Defne ve Ömer aşkı yine doludizgin… Aşk kaldığı yerden devam ediyor!
Neriman oyun için kendinden daha güçlü bir ortak seçtiği için pişman. Pamir şimdi oyunun neresinde? İso, artık Ayşegül’ün sevgisinden emin ve ne yapacağını şaşırmış durumda. Bilmediği sularda kaybolan İso’nun sürpriz dert ortağı hepimizi şaşırtıyor!
Büyük aşklar mücadeleyi sever, çünkü her engelden sonra aşk biraz daha güçlenir. Peki Ömer bu mücadelenin kazananı olacak mı?

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...