Kızını son nefesini verirken kurtardı

Kız bebek annesi ABD’li kadın, çocuğunu erkek arkadaşının silahından çıkan kurşunlardan korurken hayatını kaybetti.

24.09.2014 - 15:12

Kızını son nefesini verirken kurtardı

ABD’li Çiftin beraber yaşadığı evden silah seslerinin gelmesi üzerine olay yerine gelen polis, talihsiz kadının ve erkek arkadaşının cansız bedeni ile karşılaştı.

Erkek arkadaşı Antoine Davis’in silahından ateşlenen kurşunun başına isabet etmesi üzerine hayatını kaybeden ABD’li Jessica Arrendale’nin öldürülmeden hemen önce çocuğunun hayatını kurtarmak için uğraştığına inanıyor.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Arrendale’nin erkek arkadaşının cinayeti işledikten sonra kendi silahı ile intihar ettiğini ve 37 yaşındaki ABD’li kadının öldürülmeden hemen önce kızını banyoya sakladığını düşünüyor.

Arrendale’nin 6 aylık kızı kafasına aldığı darbeler yüzünden yaralandı. Arrendale’nin annesi, medyaya yaptığı açıklamada Davis’in torunu ve kızını öldürmeye çalıştığını ve kızının çocuğunu kurtarmayı başardığını öne sürdü.

Annesini kaybeden 6 aylık bebek ve Arrendale’nin 15 yaşındaki diğer kızının bakımı için yardım etmeye karar veren arkadaşları, çocukların ihitiyaçları doğrultusunda kullanılması için 33 bin dolar (70 nin TL) para topladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...