Koç burcunda aşk, Boğa burcunda kariyer gündemde (2018 burç yorumları)

Burcunuzu 2018'de neler bekliyor? Yengeçler için 2018'in ana konularından biri para olurken Koçlar aşk, Boğa için ise kariyer ön planda olacak. Astrolog Burcu İnci'den 2018 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları.

10.01.2018 - 14:42 | Son Güncelleme : 10.01.2018 - 16:22

astroloji-haritasi.jpg

Astrologos.com.tr yazarı Burcu İnci 2018'de Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler beklediğini yazdı. 

İşte 2018 burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Ana konu başlıkları ile baktığımızda en merak edilen sorunun yanıtını hemen verelim; Sevgili Koçlar evet aşk ile ilgili gelişmeler var. İyi gitmediğini düşündüğünüz ilişkinizi sonlandırıp, yeni maceralara başlayabilirsiniz veya yalnızsanız artık size mutluluk verecek yepyeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Güneş ve Ay tutulmaları, gökyüzündeki en güçlü enerji değişimleridir. 2018 yılında arkadaşlarınız ve size mutluluk veren kişiler ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni arkadaş çevrelerine girebilirsiniz veya yürümediğini düşündüğünüz arkadaşlıklarınızı noktalayabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, çocuk sahibi olabilirsiniz…

Başınıza gelebilecek üzücü olaylara karşı Jüpiter tarafından adeta özel koruma altındasınız. Bilinçaltınızda bulunan, yaratıcı, özgürlüğünüzü arttıracak her türlü girişim için hayat sizi yüreklendirecek. Şanslı ve ilişkiler açısından hareketli bir yıl sizi bekliyor…

BOĞA BURCU  (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kariyer ve aile konuları gündemde olacak… 2018 sizi kariyer değişiklikleri konusuna zorlayacak gibi duruyor. Yeni bir işe başlayabilirsiniz, terfi alabilirsiniz veya yepyeni bir kariyer yolculuğuna çıkabilirsiniz. Diğer bir önemli konuda yuvanız ile ilgili olacak; yeni bir ev satın alabilirsiniz, yeni bir aile kurabilirsiniz veya mevcut aile/yuva yaşantınızı tamamen değiştirebilirsiniz. İlişkiler konusunda son derece şanslı bir yıl sizi bekliyor. Kiminle konuşsanız sizden etkilenecek gibi duruyor. 2018 sizin hayata bakış açınızda ciddi değişiklikler getirebilir. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüzü hatırlayacağınız, son derece yaratıcı olabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor. 

İKİZLER BURCU  (22 Mayıs - 22 Haziran)

İletişim konuları, kardeşler, seyahat ve yeni öğrenilecek konular gündemde. 2018 de özellikle iletişim konusunda son derece dikkatli davranmanız gereken bir sene olacak. Bol lafın bol dert getirebileceğini unutmadan, iletişim konularında dikkatli olmanızda fayda olacak. Kardeşler ve çok sık görüşülen arkadaşlar ile ilgili de konular olabilir. Bu yıl bol seyahatli bir yıl sizi bekliyor. Öğrenmek isteyeceğiniz yeni konular da gündeme gelebilir. Mücadele vermeni gereken tüm konularda, özellikle sağlık konularında şanslı olacağınız bir yıl olacak. 

YENGEÇ BURCU (23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeçler için 2018’in ana konularından biri para olacak. Gelirde ciddi bir artış gözlemlenebilirken, gökyüzünün çift yönlü çalıştığını her zaman aklımızda tutarak, harcamalarınızda da artış olabileceğini belirtmeliyiz. Yeni gelir kalemleri yaratabilirsiniz veya miras yolu ile varlıklarınızda artış olabilir.

Hayattan keyif alacağınız anların sayısı gayet çok olacak 2018’de. Özellikle çocuğunuz varsa, keyifli, şanslı, neşeli vakit geçirebileceğiniz bir yıla başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ile ilgili dersler ile dolu bir 2018 sizi bekliyor. İlişkileriniz ile ilgili önemli farkındalıklar yaşayacağınız, Satürn’ün verdiği dersleri aldığınızı gösterdikten sonra, ilişkileriniz konusunda ödüllendirileceğiniz bir dönem sizi bekliyor olacak…

Özellikle Temmuz Ayı sizin için önemli bir ay, Parçalı Güneş Tutulmasında başrol oyuncusu sizsiniz. İlişkiler ile ilgili bu dönemde yeni bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (23 Haziran - 22 Temmuz)

Yine müjdeli haber ile başlayalım, bekar Aslanlar için ilişki, aşk, evlilik hepsi bu yıl var. Tutulmalar hem sizin burcunuzda olacak hem de ilişki evinizde gerçekleşecek. Bekar olanlar evlenebilir, Jüpiterin de 4. evde ilerlemesi ile yuva kurmanızı çok daha olası kılar.

Ailenizden mutlu haberler de alabilirsiniz. Yeni ev alabilir, daha refah bir yuva ortamı sağlayabilirsiniz. Evli olan Aslanlar için de evliliklerinin gidişatında bazı değişiklik olabilir. Ortaklık yapmak isteyen ticaret ile uğraşanlar için de bu konuda gelişmeler yaşanabilir. Ortaklarından ayrılma konusu da gündeme gelebilir. Sağlık konularına dikkat! 

BAŞAK BURCU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Mücadelesi ve karşılığında mükafatı bol bir yıl sizi bekliyor Başaklar. Bu yılın ana teması, çalışmak olacak diyebiliriz. İnandığınız, yapmak istediğiniz her konu ile ilgili çok emek vermeniz gereken bir yıla girdik. Mutlu haber şu ki, dostlarınız, kardeşleriniz ve sık görüştüğünüz arkadaşlarınız size inandığınız hedefler doğrultusunda destek vermeye devam edecek. Başakların en iyi bildiği pes etmemektir, bu yıl da pes etmeyen başaklar kazanacak.

TERAZİ BURCU (23 Eylül - 22 Ekim)

2018 sizin için bir önceki seneye göre daha iyi bir yıl olacak. Mutluluk, neşe, keyif gibi konulara ulaşmak için çok da emek harcamayacağınız, daha kolay elde edeceğiniz bir yıl bekliyor sizi. Arkadaş çevreniz ile ilgili konular bu yıl gündeminizde olacak. Yeni arkadaş çevrelerine katılabilirsiniz, yürümediğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Jüpiter’in ikinci evinizde olması, maddiyat ile ilgili konularda bereket ve şansın yanınızda olacağının işareti. Yuvanız ile ilgili almanız gereken bazı dersler oluşabilir. Ev değiştirebilirsiniz, evinizin içerisinde bazı rol ve sorumlulukları tekrar belirlemeniz gerekebilir. 

AKREP BURCU (23 Ekim - 21 Kasım)

2018’e Jüpiter Güneşinizin üzerinde başlıyorsunuz, yani şanslı bir yıl sizi bekliyor. Aslan- Kova aksında gerçekleşecek tutulmalar sizin 10. Ve 4. Evinizde olacak. Yani bu sene hayatın sizi değişim için zorlayacağı konular, iş hayatınız, kariyer, ev, aile ve yuva konularında olacak. Jüpiter size şans getirdiğine göre, kariyerinizde terfi alabilirsiniz, işinizi isteğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Evinizi değiştirebilir, yuvanızda yani ailenizde önemli sorumluluk değişiklikleri yaşayacağınız bir yıl olabilir. 2018’de iletişim ile ilgili konularda yorulabilirsiniz, özellikle iletişim kazalarına dikkat! Sık gördüğünüz kişiler ile ilgili bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. 

YAY BURCU (22 Kasım - 21 Aralık)

Bu sene eğitim, seyahat, yeni deneyimler, iletişim ve en yakın arkadaşlarınız ile ilgili konular ana gündem konuları olacak. Kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz, özellikle öğrenmeyi ve eğitim aldığınız konuyu hayatınızın temeline koyduğunuz bir yıl olacak. En yakın arkadaşlarınız ile ilgili iletişim kazaları olabilir, yeni insanlar hayatınıza girebilir veya ömrünü dolduran arkadaşlıklar hayatınızdan uzaklaşabilir. Sırlarınızın oluşabileceği, bilinç altınızın sizi her fırsatta düşündüreceği bir yıl sizi bekliyor. Maddi konular aile ilgili zorlu dönemler yaşayabilirsiniz. Harcamalarda artış, gelirlerinizde tahmin ettiğiniz artışı yakalayamama gibi konular oluşabilir. Rutin hayatınızın önümüzdeki yıllar içerisindeki değişikliğinin bu yıl ilk yılı…

OĞLAK BURCU (22 Aralık - 21 Ocak)

2018’in ana konularından bir tanesi maddi konular olacak. Özellikle maddi konular ile ilgili planlar, çalışmalar ve yeni projeler yapmak ile ilgili çok motivesiniz. Miras konuları oluşabilir. Jüpiter özellikle arkadaşlıklar, dostluklar konusunda size tüm yıl şans verecek. Etrafınızda bol bol insan olan bir yıla başlıyorsunuz.

Satürn’ün sizin burcunuzda olması ile kendiniz ile ilgili bazı kararlar ve farkındalıklar yaşayabileceğiniz bir yıldasınız. Fakat siz doğuştan Satürn enerjisine alışık olduğunuzdan, korkmayın, size zarar vermeyecek sadece derslerini anlatmak için önemli bir fırsat yaratacak.

Derslerinizi alıp, daha refah bir hayata devam edebilirsiniz. Satürn’ün sizi zorladığı konuları hızla kavrayıp, hayatın gidişatına çok da itiraz etmeden, akışta kalmak en iyisi olacaktır. Uranüs’ün 5. Evinize geçişi ile çok farklı hobiler elde edinebilir, hayattaki keyif aldığınız konulara çok farklı açılardan bakmaya başlayabilirsiniz. Hayatta beğendiğiniz ve istediğiniz insan özellikleri bile bu dönemde değişebilir. Uzun bir sürecin başlangıcındayız. 

KOVA BURCU (22 Ocak - 19 Şubat)

2018 sizin yılınız…Bu yıl başroldesiniz. 2018 yılında yaşanacak tutulmalar sizin üzerinizde olacak…Hayatın akışınızın değiştiği, kendiniz ve ilişkileriniz ile ilgili bir yıl sizi bekliyor. Bekarlar için ciddi ilişki veya evlilik konuları gündeme gelebilir. Ticari ortaklıkların gündeme gelebileceği bir yıl olabilir. Her durumda seveceğiniz, sevileceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Kariyeriniz ile ilgili de son derece şanslı bir yıla başlıyorsunuz. Unvanınızın artabileceği, iş hayatınızda çok daha rahat para kazanabileceğiniz bir yıl olacak. Satürn sizi bu yıl biraz bilinç altı temizliğine zorlayacak. İşe yaramayan konuları kapatmanız için zorlayacak. Kapatmadan yenilerini açamazsınız, işte hayat tam da size bunu fısıldayacak. Yuvanız ve eviniz ile ilgili konuların tamamen farklılaşacağı bir döneme başlıyorsunuz. Bu uzun bir dönemin başlangıcı…Yuvanız ile ilgili yaşam tarzınız ve bakış açınız uzun yıllar içerisinde tamamen değişebilir. 

BALIK BURCU (20 Şubat - 20 Mart)

2018 hedeflerinize kilitleneceğiniz bir yıl olacak. Sağlık konularını ihmal etmemenizi tavsiye deriz. 2018 kendinize yatırım yapacağınız, kısa vadeli kazanımlar yerine daha uzun vadeli kazanımlar yaşayacağınız bir yıl olacak. İsteklerinize hızla ulaşamadığınızda hayata kızmak ve isyan etmek yerine, akışta kalmanızı tavsiye ederiz. Jüpiter’in 9. Evinizde olması, size yepyeni konuları öğrenmeniz konusunda destek verecek. Öğrenciler için son derece başarılı bir yıl olacak gibi duruyor. Seyahat etmek konusunda da şanslı bir yıldasınız. Satürn size arkadaşlarınız ve çevreniz ile ilgili bazı sınavlar verebilir. Çevrenizdeki bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. 2018’i sizi bir sonraki yıla hazırlayacak donanımlara getirecek bir yıl gibi görmeniz, derslerinizi daha çabuk almanıza yardımcı olacaktır. Çok ciddi değişiklikler olmadan, kendinize yatırım yapacağınız bir senedesiniz.

Sayfa Yükleniyor...