Cara Delevingne köpeğine biber gazı tasması taktı

Ünlü süper model ve yeni oyuncu Cara Delevingne’in köpeğine havlamayı önleyen biber gazı spreyli tasma takması tepkilere neden oldu.

ntv.com.tr 08.08.2016 - 14:55

FFN_PFWChanel_FFUK_012616_51956168.jpg

Margot Robbie ile başrolleri paylaştığı ve 12 Ağustos’ta vizyona girecek olan “Suicide Squad” (Gerçek Kötüler) filmiyle gündemde olan dünyaca ünlü süper model ve yeni oyuncu Cara Delevingne, bu kez köpeği ile gündemde.

23 yaşındaki ünlü modelin Leo adlı köpeğine biber gazı spreyli tasma takması hayvanseverlerin tepkilerine yol açtı.

Biber gazı spreyli tasma, köpek yüksek sesle havladığında ona biber gazı püskürtüyor.
Biber gazı spreyli tasma, köpek yüksek sesle havladığında ona biber gazı püskürtüyor.

Önceki gün, Londra’da kaldığı Claridge’s Oteli’nden çıkarken görüntülenen Delevingne’in Husky kırması köpeğinin boynunda ‘havlamayı önleyen tasma’ olarak bilinen bir cihaz olduğu görüldü. Cihaz, köpek yüksek sesle havladığında ona biber gazı püskürtüyor.

BİSEKSÜELLİK AÇIKLAMASI

Son olarak Vogue Dergisi’nin İngiltere edisyonu için poz veren Delevingne, yaptığı cesur açıklamalarııyla dikkat çekmişti.  St Vincent lakaplı kız arkadaşı Annie Clark ile 16 aydır flört eden Delevingne, cinsel yönelimi ve eşcinselliğe bakışıyla ilgili, "Çocukken eşcinsel sözünü kötü bir kelime olarak kullanır, ‘çok gay’ derdim. Bütün arkadaşlarım bunu yapardı" demişti.

Biseksüelliğini açıkladığında ailesinin kendisine destek olduğunu söyleyen ünlü model ve oyuncu, “Cinsel kimliğimi keşfettikten sonra ailem bana çok destek oldu. Ne kadar aşık olduğum belli, insanlar bana ‘sen eşcinselsin' dediklerinde, bu bana harika geliyor. Hepimiz su gibi akışkanız; değişiriz, büyürüz” şeklinde konuşmuştu.

"MUTLULUĞUM KIZ ARKADAŞIMDAN"

Kız arkadaşı St Vincent ile çok mutlu bir birlikteliği olduğunu söyleyen Delevingne, “Bugünlerde kendimi çok mutlu hissetmemdeki en büyük pay kız arkadaşımla yaşadığım aşka ait. Bu kelimelerin ağzımdan çıkması adeta bir mucize gibi” demişti.

Sayfa Yükleniyor...