‘Kurallarım yok’ dedi, ispat etti

Son röportajında “Öpüşmem, sevişmem, öyle olmasın, böyle olmasın demem. Kurallarım yoktur” diyen Hande Ataizi, ‘Özel Hayatlar’ adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal’la samimi sahnelere imza attı.

20.01.2011 - 08:15

‘Kurallarım yok’ dedi, ispat etti

Hande Ataizi, çevirisini ve genel sanat yönetmenliğini Gencay Gürün’ün yaptığı Noel Coward ’ın ‘Özel Hayatlar’ adlı tiyatro oyunu ile tiyatroya geri döndü. Oyunda, Ataizi ve Cihan Ünal’ın erotik sahneleri oldukça ilgi çekti. 

Oyunun ardından soruları yanıtlayan Ataizi “Tiyatroda oynamayı çok istiyordum. Gencay Hanım ile 3 yıl öncesinde bir konuşmamız olmuştu ama bir fırsatını bulup da tiyatroya başlayamamıştım. Hayatımda bildiğiniz üzere tatsız olaylar oldu. Bütün arkadaşlarım bana çok destek verdi” diye konuştu.

Ataizi, cesur sahneleri hakkında ise “Biz hepimiz oyunculuk eğitimi aldık. Ve şunu öğrendik ki oyunculukta kurallar yok. Öpüşmem, sevişmem, öyle olmasın, böyle olmasın diye bir durum yok” dedi. Hande Ataizi’nin Amerikalı sevgilisi Benjamin Harvey ise oyunun ardından gerçekleştirilen kokteyl sırasında gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı ve görüntü vermemeye çalıştı.

Bir ara ünlü oyuncunun annesi Nermin Çelen ile sohbet eden Benjamin Harvey, fotoğraflarının çekilmesi üzerine hemen uzaklaştı ve kokteyl boyunca Ataizi ile bir araya gelmedi. Gala gecesini Ebru Şallı, Sema Çelebi, Nilgün Belgün ve Gani Müjde gibi ünlü isimler izledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...