'Kurt Adam' TV programında içini döktü

ABD'de yaşayan ve dünyadaki sayılı hipertrikoz (vücutta aşırı kıllanma) durumuna sahip olan Danny Ramos Gomez bir TV programında hayatını anlattı.

05.03.2012 - 09:48

'Kurt Adam' TV programında içini döktü

Meksika'da doğan ve ABD'de yaşayan 'Kurt adam' lakaplı Danny Ramos Gomez ABD kanalında yayınlanan bir programa katılarak kendisiyle ilgili merak edilen soruları cevapladı.

Nadir görülen hipertrikoz (vücutta aşırı kıllanma) durumuna sahip olan Gomez aynı durumdaki erkek kardeşi Larry ile birlikte küçükken bir sirkte 'kurt çocuklar' olarak tanıtıldıklarını belirten Gomez programa kız arkadaşı Hilda ile birlikte katıldı.

İnsanların zaman zaman kendisini aşağıladığını belirten Gomez durumuyla ilgili espri yapmaktan da geri kalmadı. Gomez şöyle konuştu:

"Kadınlar kıllarıma bayılıyor! İnsanlar benimle dalga geçiyor evet ama ben kendimle çok barışık bir insanım ve içimde kim olduğumu çok iyi biliyorum".

Gomez'in kız arkadaşı Hilda, Gomez'in çok iyi bir insan olduğunu belirtti. Hilda sözlerine şöyle devam etti: "Görüntüsünü seksi buluyorum ve gözlerine bayılıyorum."

Gomez'in eski evliliğinden bir kız çocuğu bulunuyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...