İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star TV'nin yeni dizisi Kuzgun için nefesler tutuldu. 3 Şubat Çarşamba günü başlayacak, başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı Kuzgun'un 1. bölüm 2. fragmanı, hikayeden önemli ipuçları verdi. 

Kuzgun’un (Barış Arduç) Kuzgun’u bir kurşun, bıçak yarası, trafik kazası ya da dayak öldürmedi. Kuzgun’u terk edilmek öldürdü’ sözleriyle, terk edilmiş olmanın acısını yıllardır yüreğinde taşıdığını hissettirdiği tanıtımda, dizinin ilk bölümünden birbirinden çarpıcı görüntüler yer alıyor.

KUZGUN 1. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE

Aksiyon sahnelerinin heyecanı artırdığı tanıtımda Dila’nın (Burcu Biricik) Kuzgun’a ‘Borçlandım sana’ sözleri ise, Kuzgun’la Dila arasında neler yaşanacağına ilişkin merak uyandırıyor.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. 

KUZGUN 1. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE


Barış Arduç’un ‘Kuzgun’, Burcu Biricik’in de ‘Dila’ karakterlerini canlandırdıkları ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan Kuzgun 13 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile Star TV’de başlıyor!

KUZGUN'A ÖZEL İLLÜSTRASYON - İZLE