Lanza'nın ağabeyi ilk kez konuştu

ABD, Connecticut'ta gerçekleşen okul katliamının yaralarını sarmaya devam ederken 26 kişinin ölümüne neden olan Adam Lanza'nın ağabeyi Ryan ilk kez konuştu. Ryan 'ben de kurbanım' dedi.

24.12.2012 - 06:24

Lanza'nın ağabeyi ilk kez konuştu

ABD'nin Connecticut eyaletinde yaşayan Adam Lanza annesinin ardından Sandy Hook ilkokulunda 26 kişiyi öldürerek ülkenin tarihindeki en kanlı okul katliamlarından birini gerçekleştirdi.

Cinayetlerin ardından silahı kendisine doğrultan Lanza'nın ağabeyi Ryan o gün yaşadıklarını ilk kez New York Post gazetesinden bir muhabire anlattı.

Adam'dan 4 yaş büyük olan ve Manhattan'da bulunan bir finans şirketinde çalışan Ryan Lanza cinayetlerin işlendiği gün ofisinde olduğunu söyledi.

TV'de kardeşinin ismini gördükten sonra işten çıktığını belirten Ryan katliamı gerçekleştiren kişinin kendisi olduğunun sanıldığını söyledi.

Facebook sayfasında "O ben değilim, ben işteyim" yazarak suçlamalara karşılık veren Ryan geçtiğimiz haftasonu sosyal medyada ölen kardeşinin ve annesinin fotoğraflarını yayınladı.

Adam Lanza'nın fotoğrafının altına "Yaşamımın sonuna kadar seni seveceğim. Seni özledim kardeşim" yazan 24 yaşındaki Ryan "Annemi ve kardeşimi kaybettim. Ben de kurbanım" yazdı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...