Lindsay Lohan'ın yeni sevgilisi

Rus işadamı sevgilisi Egor Tarabasov’la olaylı ayrılıktan sonra Lindsay Lohan'ın Yunan işadamı Dennis Papageorgiou ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Haberler 05.09.2016 - 16:43

Lindsay Lohan'ın yeni sevgilisi

Milyarder işadamı Egor Tarabasov’la kavga görüntüleriyle magazin gündemine oturan ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, 23 yaşındaki Rus sevgilisini unuttu.

Bir süredir Mikonos'ta tatilde olan “Kötü Kızlar” filminin 30 yaşındaki yıldızının, Yunan işadamı Dennis Papageorgiou ile aşk yaşadığı iddia edildi.

"DENNIS, LOHAN'IN KURTARICISI OLDU"

İddiaya göre Lindsay Lohan, Mikonos'ta bir restoran işleten Papageorgiou'nun kendisini 'kurtardığını' söyledi.

Lohan'ın yakın bir arkadaşı, "Lindsay'in gözü yalnızca Egor'u görüyordu. Egor şiddete eğilimli davranışlarıyla gerçek yüzünü gösterdi. Lindsay'in yalnız kaldığı anda Dennis onun kurtarıcısı oldu. Hatta Dennis, Lindsay'le beraber olabilmek için uzun süredir birlikte olduğu model sevgilisinden ayrıldı" açıklamasını yaptı.

#bestoftheday #friends ⚓️🛳

Lindsay Lohan (@lindsaylohan) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

MEŞGUL ETTİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Geçtiğimiz ay, Tarabasov’un kendisini ortak arkadaşları Dasha Pashevkina ile aldattığını iddia eden Lohan, Londra’daki dairesinde nişanlısıyla kavga etmiş, kavga sesleri üzerine polis evin kapısını kırarak içeri gitmişti. Lohan daha sonra nişanlısının kendisini aldattığı haberini sosyal medyadan paylaşarak kamuoyunu kendi özel meselesiyle meşgul ettiği için özür diledi.

Lohan’ın, geçen yıl Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda önceki sevgilisiyle tatil yaptığı esnada sahilde kavga ettikleri görüntüler de magazin basınını uzun süre meşgul etti.

AÇIKLAMA YAPTI

Üst üste gelen skandal haberlerden sonra oyuncu sessizliğini bir kez daha bozarak, Mikonos sahilindeki kavga görüntüleri için açıklama yaptı. Daily Mail’e konuşan ünlü oyuncu, nişanlısı için, “Çok içkiliydi ve çıldırdı” dedi.

HİÇBİR KADINA VURULAMAZ"

“Şimdi fark ediyorum ki bir ilişkiyi sadece aşk için sürdüremezsiniz” diyen Lohan, “Hiçbir kadına vurulamaz ve hiçbir kadın yaptığından özür dilemeyen biriyle birlikte kalamaz” şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...