Lohan'ın hırsızlık görüntüsünü satıyor

Lindsay Lohan'ın mücevher çaldığı Kamofie & Co adlı mağazanın sahibi güvenlik kamerası görüntülerini 35 bin dolardan satışa çıkardı.

09.03.2011 - 11:51

Lohan'ın hırsızlık görüntüsünü satıyor

Alkollü araç kullanmak suçundan hapse girdikten sonra mahkeme kararıyla rehabilitasyon kliniğine yatan ve tedavisi biter bitmez hayatında yeni bir sayfa açtığına dair açıklamalar yapan Lindsay Lohan, bir mağazadan 2500 dolarlık bir kolye çalınca yeniden hakim önüne çıkmak zorunda kalmıştı.

Habertürk'ün haberine göre ünlü aktrisin şartlı tahliyede olduğunu gözönüne alan mahkemenin, Lohan'ı demir parmaklıkların arkasına gönderebileceği konuşulurken, ünlü yıldız yeniden hapse dönmemek için elinden geleni yapıyor.

Hırsızlığın gerçekleştiği Kamofie & Co adlı mağazanın sahibi ise durumdan fayda sağlamanın yollarını arıyor. Güvenlik kamerası kasetlerini 35 bin dolardan satılığa çıkaran mağaza sahibi, ABD'deki çeşitli magazin sitelerinden ve uluslararası birçok televizyon kanalından teklif almış bile.

Mağazanın bu işten kâr etmesi durumunda, Lohan hakkındaki suçlamayı geri çekecekleri ve davanın düşeceği iddia ediliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...