Madonna eski kocasından yardım alıyor

Ünlü şarkıcı Madonna üzerinde çalıştığı bir film için eski kocası ve yönetmen Guy Ritchie'den yardım alıyor. Ritchie Madonna'ya birkaç oyuncu önerdi.

23.10.2009 - 14:54

Madonna eski kocasından yardım alıyor

Ünlü şarkıcı Madonna senaryosunu yazdığı bir romantik komedi filmi için eski eşi ve yönetmen olan Guy Ritchie'den yardım istedi. Kral VIII. Edward ve onunla evlenmek uğruna tahttan çekildiği sevgilisi Wallis Simpson hakkındaki film kısaca W.E. olarak anılıyor.

Ritchie, filmin senaryosuna göz gezdirdikten sonra Madonna'ya birkaç saygıdeğer oyuncu ile buluşmasını tavsiye etti. Ritchie'nin tavsiye ettiği isimler arasında yönetmenin RocknRolla filminde oynamış Mark Strong ve Toby Kebbell de bulunuyor.

Madonna senaryoyu 1991'de şarkıcı hakkındaki "Madonna: Truth Or Dare" belgeselini çeken yönetmen Alek Keshishian ile birlikte yazdı. Bu arada Madonna'nın aynı zamanda filmi yöneceği de söylendi.

W.E., Wally Winthrop adlı bir kadının yaşadıklarını anlatan bir romantik komedi olarak tasarlandı. W.E.'nin sinopsisinde bazı hayal sahneleri ve VIII. Edward ve Wallis ile ilgili geriye dönük anıların tazelendiği sahneler var. Filmde Edward tahttan çekildikten sonra çift Windsor Dük ve Düşesi olarak betimleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...