52 yaşındaki Madonna'nın kendinden 28 yaş küçük sevgilisi Brahim Zaibat şarkıcıyla yaşadıkları tutkulu aşka dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Birden fazlasıyla göz önünde kaldığını söyleyen dansçı süperstarla bir geleceği olabileceğini düşünüyor.

İlişkili Haberler


İlk kez 22 Eylül'de Madonna'nın New York'taki yeni hazır giyim markasının tanıtımında yer aldığında tanıştıklarını anlatan Zaibat, "Bir canavarla tanışmak gibi değildi. Tabii ki sıradışı işler yapıyor ama o da diğer tüm kadınlar gibi sadece bir kadın." dedi.

Tanışmalarının ardından olayların hızla gelişmediğini ifade eden dansçı, her şeyin sırasıyla yaşandığını söyledi. Genç adam çocukken Madonna hayranı olmasa da onun yaptığı tüm şarkıları dinlemiş.

"Aramızdaki en büyük ortak nokta dans tutkusu." diyen Zaibat, yeni ilişkisi sonrası gelen ani ilgiden ve fakir bir aileden geldiğine dair çıkan yalan haberlerden şikayetçi.

28 YAŞ VE DİN FARKI
İkili birlikte olmaya başladığında aradaki yaş ve inanç farkı nedeniyle şaşıranlar olmuştu. Madonna Yahudilik'in bir kolu olan Kabala'yı takip ediyor, Zaibat ise dindar bir Müslüman olarak biliniyor.