Madonna'nın abisi köprü altlarında yaşıyor

Madonna'nın 55 yaşındaki abisi Cicconne, Madonna’nın kendisine sırt çevirdiğini ve bu yüzden köprü altlarında yaşamak zorunda kaldığını söylüyor.

23.10.2011 - 11:06

Madonna'nın abisi köprü altlarında yaşıyor

Dünyaca ünlü pop efsanesi Madonna'nın 55 yaşındaki abisi Anthony Cicconne, önceki gün ABD'nin Michigan kentinde yerel bir gazeteye verdiği röportajda, ailesi tarafından terk edildiğini ve zaman zaman çöplerden yemek artıkları toplayarak geçimini sağladığını açıkladı.

Bir yıldan uzun süredir evsiz olduğunu belirten Cicconne, Madonna’nın kendisine sırt çevirdiğini ve bu yüzden köprü altlarında yaşamak zorunda kaldığını söylüyor.

Kız kardeşinin milyarlarca dolara sahip olmasına rağmen kendisinin neden evsiz olduğuna anlam veremediğini ifade eden Cicconne, daha önceleri Florida eyaletinde şarap firması kurmuş, ancak ‘Madonna’nın Şarabı’ adındaki şirket geçen sene iflas etmişti.

Ünlü şarkıcının bir diğer kardeşi Christopher Cicconne ise 2008 yılında çıkardığı ‘Ablam Madonna ile yaşamak’ kitabında ünlü şarkıcının lezbiyen olduğunu ve eski eşi Guy Ritchie’nin de eşcinsel olduğunu iddia etmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...