Best Model finalisti olduktan sonra Manhunt’da (Dünyanın En Yakışıklı ve Karizmatik Erkeği Yarışması) Türkiye’yi temsil etmek üzere Bangkok’daki dünya finaline giden 2017 yılı birincisi Uygar Taze, ülkeye büyük bir başarıya imza atarak "Yılın Prensi" ödülüyle döndü.

Uygar Taze söz konusu ödül için aralarında İsveç, Fransa, Hollanda, Amerika, Brezilya, Polonya, Yeni Zellanda, Çin, Singapur ve Güney Afrika’nın da bulunduğu 40 ülkenin birincileriyle yarıştı.

DÜZGÜN FİZİK KADAR GENEL KÜLTÜR GEREKLİ

Manhunt finalistlerinde modelliğin ana kriterleri olan düzgün fizik, yakışıklılık, podyumda başarılı şekilde yürüyüş, duruş ve bakışın yanı sıra yüksek genel kültür, en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilmek, insan ilişkilerinde başarılı olmak gibi birçok ek kriter bir arada aranıyor.

Uygar Taze
Uygar Taze

Yarışmadan “Yılın Prensi” ödülüyle Türkiye’ye dönen Uygar Taze, “Hayatım boyunca unutamayacağım bir gurur ve heyecan yaşadım. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmenin gururunun yanı sıra bunu böylesi güzel bir ödülle taçlandırabildiğim için çok mutluyum” dedi.

2018'İN YILBAŞI MELEKLERİ