İlişkili Haberler

Hollywood’un en yoğun çalışan Avustralyalı oyuncusu Margot Robbie, üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Tom Ackerley ile uzak mesafeli ilişki yaşarken zorluk çektiğini açıkladı.

Bu yıl içinde beş filmin çekimini tamamlayacak olan Robbie, Sunday Style’a yaptığı açıklamada sevgilisiyle üç haftadan daha fazla ayrı kalmadan çalışmaya dikkat ettiğini söyleyerek, “Uzak mesafeli ilişki yaşamak tünelin sonunda ışığı göremediğinizde çok zor. Kafa karışıklığına yol açabilir. Bu nedenle anahtar, üç hafta” dedi.

EVİ LONDRA'DA, İŞİ HOLLYWOOD'DA

25 yaşındaki oyuncu, İngiliz yönetmenle Haziran 2013’te, Fransa’da “Suite Française” filminin setinde tanıştı.

Londra’da aynı evde oturmalarına ve bu yıl Los Angeles’a taşınmayı planlamalarına rağmen, çalışma takvimlerinin ilişkilerini zorladığını söyleyen Robbie, “Böyle bir ilişki nasıl yürütülür bilmiyorum” diyerek Tom Ackerley ile bir aile kurmak istediğini açıkladı. “Bir sürü çocuk istiyorum” diyen Robbie, “Dört çocuklu bir ailede büyüdüm. O nedenle dört rakamı kulağa hoş geliyor” dedi. 

"ÇOCUK ÖNCELİĞİM OLACAK"

Her ne kadar aile kurmak ve çocuk sahibi olmak istese de Robbie için bugünlerde önceliği kariyeri. “Bir kez çocuk sahibi olunca onların benim önceliğim olacağını biliyorum, dolayısıyla aileyi biraz daha ileride kurmak istiyorum” şeklinde konuştu.


Geçen yıl “Focus” ve “Z for Zachariah” filmleri ile “The Big Short” dizisinde rol alan Robbie, bu yılı çok daha dolu dolu geçirdiğini söyledi. Ünlü yıldızın Jane karakterini canlandırdığı “The Legend of Tarzan” filmi temmuz ayında vizyona giriyor.