Mariah Carey'den itiraflar

Complex dergisine kapak olan Mariah Carey, nişanlısı James Packer’la sade bir düğün istediklerini söyledi. Diva, özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

29.07.2016 - 09:20

diva.jpg

Pop müziğin güçlü isimlerinden Mariah Carey, Complex dergisinin ağustos / eylül sayısına kapak oldu. Birbirinden iddialı pozlar veren Carey, kariyeri ve özel yaşamı hakkında dergiye samimi açıklamalar yaptı.

"EN İYİSİ DOĞAÇLAMA"

Şu sıralar hayatını konu alan belgesel filmi ‘Mariah’s World’le (Mariah’nın Dünyası) ilgilenen ABD’li şarkıcı, “Başlarda ‘Turnemizi, sahne arkalarını, dansçıları ve konuşmalarımı çekeriz’ diyordum fakat en iyi anların doğaçlamalar olduğunu fark ettim” dedi.

Mariah Carey, milyarder James Packer ile evliliğe hazınlanıyor. 
Mariah Carey, milyarder James Packer ile evliliğe hazınlanıyor. 

"BUNU YAPACAĞIMI ASLA DÜŞÜNMEZDİM"

Sony Music’in başkanı Tommy Mottola ile 4 yıl evli kalan daha sonra iki çocuğunun babası şarkıcı Nick Cannon ile evlenen ve son olarak geçtiğimiz aylarda iş adamı James Packer’la nişanlanan Carey, özel hayatı hakkında da itiraflarda bulundu. 46 yaşındaki sanatçı, “Birisinden bebek sahibi olduktan sonra ondan ayrılacağımı asla düşünmezdim.

Ama hayat bu. Çocuklarım için böyle olsun istemezdim” dedi ve ekledi: “James’le karşılıklı bir anlayış söz konusu. Büyük bir düğün istemiyoruz ama gerçek şu ki öyle olacak.”

 Mariah Carey'in nişan yüzüğü günlerce konuşulmuştu. 
 Mariah Carey'in nişan yüzüğü günlerce konuşulmuştu. 

Evlilik kararı sonrası Avustralya’nın en zengin dördüncü kişisi olan 48 yaşındaki Packer’ın Carey’e verdiği 35 kıratlık nişan yüzüğünün değerinin yaklaşık 7.5 milyon dolar (22.5 milyon TL) olduğu ortaya çıkmış ve bu durum çok konuşulmuştu. Servet değerindeki bu yüzüğün Mariah Carey’nin yakın arkadaşı Wilfredo Rosado tarafından bizzat tasarlandı.

Sayfa Yükleniyor...