Marifetli işler bu sergide

2007 yılı başından beri yayında olan 10marifet.org, kullanıcıların gönderdiği el işi çalışmalarının da yer alacağı bir sergi gerçekleştiriyor.

Marifetli işler bu sergide

Türkiye’nin en büyük, iddialı el işi – hobi sitesi 10marifet.org, aynı zamanda yine ülkenin en büyük kadın sitelerinden biri olarak da konumlandırılıyor.

2007 yılı başından beri yayında olan sitenin zengin ve tamamen özgün bir içeriği bulunuyor. Bu içeriği site kullanıcıları oluşturuyor. Yazılar titiz bir editor kontrolünden geçtikten sonra yayına alınıyor. Sitede şu an için yaklaşık 70 bin yazı yer alıyor.

10marifet, kullanıcıların gönderdiği el işi çalışmaların yer alacağı bir sergi de planlandı. İşin boyutu büyüyünce, bu sergi bir bağış etkinliğine çevirildi. Sergideki çalışmalar satılacak ve bütün geliri olduğu gibi Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na bağışlanacak. Etkinlik için şu ana kadar gelen çalışmalar şurada görülebilir: 10marifet.org

Sergi, iki ayaklı olarak gerçekleştirilecek. 14 Ekim Pazar günü, saat 11.00 itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği BÜMED’de görülebilir.

Sergi 18 Ekim Perşembe günü ise, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği özel etkinlikte yer alacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...