Masal çift ayrılmıyor

Uzun zamandan beri haklarında çıkan dedikodularla her an ayrılabileceklerini fısıldayan magazin basınına inat, Hollywood'un birbirine en çok yakıştırılan çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt'in basın sözcüsü, People dergisine Brangelina'nın ayrılmayacaklarını söyledi.

Haberler 05.06.2009 - 14:42

Masal çift ayrılmıyor

Geçtiğimiz günlerde ünlü Amerikan dedikodu dergisi Natinoal Enquirer'de ayrıldıklarına dair çıkan hikayenin gerçeklik payı olmadığı ifade edildi. Yani şimdilik Angelina Jolie ve Brad Pitt cephesinde işler iyi.

Özellikle İngiliz basını, çiftin birlikte olduklarını göstermek için yapay bir portre çizdiğini vurgularken, Brangelina'nın basın sözcüsünün People dergisine verdiği açıklamada, ayrılma kararı almadıkları ve ilişkilerinin aynen devam ettiği belirtildi.

Angelina Jolie'nin New York'ta yoğun tempoda geçen Salt filminin çekimleri bir yana, Brad Pitt'in de Tarantino imzalı son filmi Inglourious Basterds 'la yeniden oyunculuk harikası çıkardığı söyleniyor.

Her ne kadar rol arkadaşı Alman Diane Kruger'la aşk yaşadığı söylentileri, Jolie - Pitt cephesini sarstığı söylense de, çiftin basın sözcüsü her şeyin iyi gittiğini üstüne basa basa vurguluyor.

Dünyaya da her yaptıkları olay olan Angelina-Brad filminin devamını izlemek kalıyor.

Sayfa Yükleniyor...