Masterchef Türkiye'de bir yarışmacı dünyanın en iyi restoranlarından birinde eğitim alacak

Masterchef Türkiye'de her hafta yayınlanan masterclass bölümünde, jüri üyeleri yarışmacılara özel eğitimler veriyor. Bu eğitimler sonunda yapılan yarışmalarda, kazanan bir kişiyi özel ödüller bekliyor. Bu akşamki bölümün fragmanında büyük ödül açıklandı. Kazanan yarışmacı, Türkiye'de olan, dünyanın en iyi restoranlarından birinde bir günlük eğitime gönderilecek.

ntv.com.tr 23.09.2020 - 12:03

Masterchef Türkiye'de bir yarışmacı dünyanın en iyi restoranlarından birinde eğitim alacak

Masterchef Türkiye'de heyecan sürüyor. Yarışmacılar her hafta jüri üyeleri tarafından hazırlanan farklı konseptlerdeki yarışmalarda ter dökmeye devam ediyor. 

Masterchef Türkiye'de her hafta bir bölüm jüri üyerlerinin yarışmacılara incelikli eğitimler verdikleri masterclass bölümüne ayrılıyor. Yarışmacılar, bu aldıkları eğitimler sonrasında, eğitimlerde öğrendiklerini uygulayacakları oyunlar oynuyorlar.

Her hafta masterclass oyunlarını kazanan yarışmacıya büyük bir ödül veriliyor. Bu hafta yapılacak olan yarışmada ne ödül verileceği açıklandı.

Dünyanın en iyi 100 restoranı listesinde Türkiye'den iki restoran bulunuyor. Yarışmayı kazanan yarışmacı, ödül olarak bu restoranlardan birinde, bir günlük masterclass'a katılacak.

Sayfa Yükleniyor...