Mazhar Alanson: Cem Yılmaz’la kırgınlık oldu

'Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminde Cem Yılmaz’la birlikte rol alan Mashar Alanson, “Cem Yılmaz’la kırgınlık oldu, kabahatlerim var herhalde” açıklamasını yaptı.

11.06.2017 - 09:34 | Son Güncelleme : 11.06.2017 - 09:46

mashar cem.jpg

Birlikte ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminde rol alan Cem Yılmaz ve Mashar Alanson arasında kırgınlık olduğu ortaya çıktı.

TV programında Oylum Talu’ya röportaj veren Mazhar Alanson, "Cem Yılmaz ile kırgınlık oldu, kabahatlerim var heralde" açıklamasını yaptı.

Alanson, bu kırgınlığın ciddi bir şey olmadığını, “Küçük bir şeyden olmuştur, ciddi bir şey değildir” şeklinde belirtti.

Alanson, Cem Yılmaz’ın sinemacılığı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Cem’in büyükler için yaptığı filmlerde oynamayı seviyorum. O da çok büyük gişe getirmiyor. Karlı olduğu için hala kamerayı yere indiremedi. Uzayda dolaştırıyor. Sanırım onun gişesi daha fazla. Çok ince espriler koyuyor, Anadolu o yüzden Recep İvedik gibi algılayamıyor. Çok zeki… Sonra İftarlık Gazoz nefis, iki kez seyrettim. Çok sevdim oyunculuğunu. Filmlerini bir daha seyrettim. Bazı kimseler için bir numara büyük. Şener Şen ile çektiği film de çok güzel. Artık Cem’in Türk sinemasında bir yeri var. Çektiği filmlerle Antalya’da falan Türk filmlerine yaptığı katkıdan dolayı ödül verilmeli artık.”

Öte yandan Cem Yılmaz, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminin 20’nci yılı için 40 dakikalık bir proje düşündüğünü Twitter’dan şöyle duyurmuştu:

“Önümüzdeki yıl HŞÇGO filmimizin 20. yılı. 20. yıl şerefine bir 40 dakikalık orta metraj özel bir film düşünüyorum. Yakışır.”

Sayfa Yükleniyor...