Mazhar Alanson'dan Özkan Uğur açıklaması

Mazhar Alanson, kanser tedavisi gören ekip arkadaşı Özkan Uğur'un sağlık durumunu için "Durumu gayet iyi, şimdi hep beraber single çalışması hazırlıyoruz" dedi.

18.09.2020 - 12:26

Mazhar Alanson'dan Özkan Uğur açıklaması

MFÖ'nün solisti Mazhar Alanson, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere takıldı. Corona virüs önlemlerini maske ve koruyucu gözlük takarak alan Alanson, bir kafeden çıkarken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Mazhar Alanson, son dönemde sosyal medyadaki "Yandaş sanatçı" eleştirilerinin kendisini nasıl etkilediği sorulması üzerine açıklamalarda bulundu.

"BEN TAKMIYORUM"

Alanson, konuyla ilgili, "Yok, ben pek takmıyorum. Yazılanlar yalan olunca düşünmeye bile gerek yok" şeklinde konuştu. Şarkıcı, kanser tedavisi gören ekip arkadaşı Özkan Uğur'un son durumunu soran muhabirlere, "Durumu gayet iyi, şimdi hep beraber single çalışması hazırlıyoruz" yanıtını verdi.

"SAHNE BİZE İYİ GELİYOR"

Alanson, corona virüs tedbirleri nedeni ile konserlerin yapılmaması konusunda ise "Sahne bize iyi geliyordu. Sahnede olmak bizi mutlu ediyor" demek ile yetindi. Kısa süren sohbet sonrası muhabirlere teşekkür eden Mazhar Alanson, alışveriş turunun ardından özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

MENAJERİMİ ARA 5. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...