Mega yatları D-Marin ağırlayacak

D-Marin aynı zamanda, bu yıl 22.’si düzenlenen ve dünyadaki en prestijli bot şovlarından biri olarak kabul edilen Monaco Yacht Show’da süper yat sahiplerine ve sektördeki iş ortaklarına özel bir VIP lounge hizmeti sunacak Superyacht Owners Lounge’un da sponsorluğunu üstlendi.

19.09.2012 - 17:32

Mega yatları D-Marin ağırlayacak

Türkiye’deki başarılı marinacılık faaliyetlerini uluslararası sulara taşıyarak Hırvatistan’da marinacılığa yeni bir soluk getiren Doğuş Grubu şirketlerinden D-Marin, şimdi de dünyanın en lüks yat ve teknelerinin sergileneceği Monaco Yacht Show’da hem katılımcı olarak yer alıyor.

D-Marin, bu yıl 22.’si düzenlenen ve dünyadaki en prestijli bot şovlarından biri olarak kabul edilen Monaco Yacht Show’da süper yat sahiplerine ve sektördeki iş ortaklarına özel bir VIP lounge hizmeti sunacak Superyacht Owners Lounge’un da sponsorluğunu üstlendi.

19-22 Eylül tarihleri arasında Monaco’da dünyanın en lüks yat ve teknelerinin sergileneceği etkinlik süresince, süper yat sahiplerine VIP lounge hizmeti sunacak olan Superyacht Owners Lounge’un sponsorluğunu da lüks marina işletmeciliğinin iddialı ismi D-Marin üstlenecek.

SÜPER YAT SAHİPLERİNİ D-MARİN AĞIRLAYACAK
Uzunlukları 25 ila 90 metre arasında değişen 100 adet süper ve mega yatın sergilendiği Monaco Yacht Show, her yıl yaklaşık 28.000 kişiyi ağırlıyor.

Monaco Yacht Show süresince sektördeki firma sahiplerinin, VIP konukların ve potansiyel süper yat alıcılarının, şovu eşsiz bir ortamda izlemeleri için çok özel hizmetler sunan Superyacht Owners Lounge, D-Marin’in sponsorluğunda özel katılımcılarına unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

MARİNA DALMACİJA VE MARİNA BORİK İLE HIRVATİSTAN’DAKİ PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETTİ
Marina işletmeciliğinde bölgesel lider ve küresel bir oyuncu olma hedefiyle ilk yurtdışı yatırımını 2009 yılında Doğu Akdeniz çanağının en önemli ana destinasyonlarından Hırvatistan’da Mandalina Marina ile yapan D-Marin, yakın dönemde bu ülkedeki portföyüne iki yeni marina daha ekledi.

Hırvatistan’da marina işletmeciliğinin en önemli oyuncularından biri haline gelen D-Marin Marinalar Grubu’nun en yeni üyeleri Dalmacija Marina ve Borik Marina oldu. D-Marin’in Hırvatistan’daki ilk yatırımı olan D-Marin Mandalina, 429 adet denizde ve 50 adet de karada tekne bağlama kapasitesine sahip.

D-Marin Mandalina için Doğuş Grubu’nun bugüne kadar yaptığı yatırımın tutarı 17 milyon Euro’yu bulurken, bu marinanın yeniden yapılanma ve genişletme çalışmaları için ayrılan toplam yatırım bütçesi ise 60 milyon Euro düzeyinde.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...