Meğer sevgilisi başkasına aşıkmış

Ünlü oyuncu, henüz oyunculuğunu ispatlamaya çalıştığı dönemlerde kendini aldatan eski nişanlısı Jill Schoelen ile ilgili konuştu.

21.04.2011 - 11:40

Meğer sevgilisi başkasına aşıkmış

The Sun’a konuşan Brad Pitt, o dönemlerde elindeki parasını Macaristan’a gidebilmek için bir bilete nasıl harcadığını anlattı.

Parasının neredeyse hepsini film çekiminde olan kız arkadaşını görmek için Budapeşte bileti almaya harcadığını söyleyen oyuncu, "Keşke şimdi ki gibi düşünebilseydim. Nasıl bir hata olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Sanırım o zamanlar Jill'e çok aşıktım" dedi.

Kendisini Los Angeles'ta aradığını ve ağlamaklı olduğunu belirten Pitt, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Jill'in oralarda yalnız olması büyük bir dramdı. Bu dönemde 800 dolar olan paramın 600 doları ile Macaristan’a gidebilmek için bilet aldım. Gelir gelmez çalıştığı film setine gittim ve o gece yemek için dışarı çıktık. Yemekte bana filmin yönetmenine aşık olduğunu söyledi. Hemen buradan çıkmam lazım diye düşündüm. Çantamı topladım ve bir taksiyle istasyona gittim. O zamanlar Macaristan komünist bir ülkeydi. Bütün geceyi Budapeşte’de bir bankın üstünde İngilizce bilmeyen bir adamla konuşarak geçirdim."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...