Mehmet Aslantuğ eşi Arzum Onan'ın 47. yaşını sosyal medyada kutladı

Oyuncu Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla eşi Arzum Onan'ın 47'nci doğum gününü kutladı. Aslantuğ, eşine, "İyi ki doğdun da iyi ki bu sevdanın elinden tuttun" sözleriyle seslendi.

01.11.2020 - 15:49

Mehmet Aslantuğ eşi Arzum Onan'ın 47. yaşını sosyal medyada kutladı

1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli eşi Arzum Onan, 47 yaşına bastı. Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla hayat arkadaşının yeni yaşını kutladı.

Önceki gün 47 yaşına basan Onan için Aslantuğ, şu ifadeleri kullandı:

"Mayıs 1994 kokuluydu ama çekingen, tutuk ve saygılı bir sabahtı. Ne dil tamahkardı elbet, ne de beden... Zordu şüphesiz eğip bükmeden, aşkı kendi üslubunca tariflemek. Pek anlatabildim sayılmazdı, anlaşılamadım da zira. Görece büyüktüm ama mümkündü birlikte yeniden büyümek. Ve vatan bilmekten asla yorulmayacağımız bu kadim toprakların hüznünü acımız, neşesini coşkumuz kılacaktık. Birlikte çeyrek yüzyılı geride bıraktık işte. Seninle ağlayıp, seninle gülmek, kucağımızda bir Can'la bu günlere el ele yürümek çok başkaydı gülüm... İyi ki doğdun da iyi ki bu sevdanın elinden tuttun."

Mehmet Aslantuğ, kendisi gibi oyuncu olan Arzum Onan ile 1996 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift, oğulları Can'ı 2000 yılında kucaklarına almıştı.

Çift, 1994 yılında bir iş görüşmesinde tanışmıştı. Bir yıl önce kendi film şirketini kuran Aslantuğ, bir gün Onan'a telefon açıp iş teklifinde bulunmuştu.

Onan, olumlu yanıt verince de ikili, ertesi gün buluşmuşlardı. İki gün sonra da Aslantuğ, Onan'a evlenme teklif etmiş, çift, 1 Ağustos 1996'da evlenmişti.

Sayfa Yükleniyor...