Menajerimi Ara dün akşam en çok izlenen dizi oldu

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 11. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi, 100 program arasında en çok izlenen dizi oldu.

ntv.com.tr 02.11.2020 - 12:50

Menajerimi Ara dün akşam en çok izlenen dizi oldu

Star’ın Ay Yapım imzalı dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 11. bölümüyle; AB kategorisinde 6,57 izlenme oranı, 16,55 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDI

Bölümde Burak Tozkoparan, söylediği Alev Alev şarkısıyla övgüleri toplarken diziye dün akşam, konuk oyuncu olarak Arif Erkin ile Aslı İnandık katıldı. Kıraç’ın Aslı İnandık ve babasının tartışmasının arasına girip babalık üzerine yaptığı konuşmanın ardından Dicle ile yaşadığı duygusal anlar ikisini birbirlerine bir adım daha yaklaştırdı. Bu sırada Dicle, onu tehdit eden kişinin Beren olduğunu öğrendi. Bu durumu Kıraç’tan saklayan Dicle bir yandan bu zorlu durumla mücadele ederken bir yandan da Barış (Deniz Can Aktaş) ve Emir’in (Burak Tozkoparan) arasında kaldı. Emir’in Dicle’ye olan ilgisini kıskanan Barış, onun Dicle’nin gözlerinin içine bakarak şarkı söylemesi üzerine sinirlerine hakim olamadı.

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI 

Menajerimi Ara, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. dizi hesaplarından paylaşılan ‘#tekbaşına’ etiketiyle binlerce yorum yapan seyirci, dizinin nabzını saniye saniye tuttu.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

MENAJERİMİ ARA 12. BÖLÜM ÖN İZLEME

Sayfa Yükleniyor...